Sömestr tatiliniz nasıl geçti?

Tatiliniz nasıl geçti?

• Oy verenlerin toplamı
    39
Benim son seçenek. Köye gittim cuma günü geldim. Bütün günlerim aynıydı. O kadar monoton günler geçti ki sanki karneyi 5 gün önce almış gibi hissediyorum hiç düzgün tatil yapamadım. Daha doğrusu dinlenemedim üzerimde hala yorgunluk var. Şimdi gene okul açılacak. Stres geldi bana gene.
Sizi merak ettim öylesine konu açayım dedim.

Benim son seçenek. Köye gittim cuma günü geldim. Bütün günlerim aynıydı. O kadar monoton günler geçti ki sanki karneyi 5 gün önce almış gibi hissediyorum hiç düzgün tatil yapamadım. Daha doğrusu dinlenemedim üzerimde hala yorgunluk var. Şimdi gene okul açılacak. Stres geldi bana gene.
Sizi merak ettim öylesine konu açayım dedim.

Tatil böyle hızlı geçer ama merak etme bir bakmışsın okullar tekrar tatil olmuş yaz tatili gelmiş.
Ortaokul öğretmenimiz biz 5. sınıftayken bir bakmışsınız TEOG sınavı gelmiş olacak, zaman hızlı geçer demişti.
O günü dün gibi hatırlıyorum şu anda ise üniversitede son dönemim yani zaman çok çabuk geçiyor özellikle de 2020 ile 2024 arası bence aşırı hızlı geçti.

Tatil böyle hızlı geçer ama merak etme bir bakmışsın okullar tekrar tatil olmuş yaz tatili gelmiş.
Gene rahat yok hocam çalışıp pc alacağım. Ailem oyun oynar, başından kalkmazsın diye almıyorlar. Artık benim çalışmam gerek. Babam da 10k katar artık güzelinden alırım bir sistem. Ancak üzüldüğüm nokta şu; Herkes denize falan girerken, sosyalleşirken benim çalışmam bana çok koyuyor.
Ancak iyi yanı komiliği öğreniyorum. İşsiz kalırsam bu mesleği yaparım hatta garsonluğa da yükselebilirim. İyi yanı bu işte. Parayı her türlü kazanırım.

Şehir dışına çıktık biz. Daha tatile yeni başlamışken bitmiş gibi oldu.
Benim de öyle oldu. Zaten 2 hafta çok uzun değil.

Gene rahat yok hocam çalışıp PC alacağım. Ailem oyun oynar, başından kalkmazsın diye almıyorlar. Artık benim çalışmam gerek. Babam da 10k katar artık güzelinden alırım bir sistem. Ancak üzüldüğüm nokta şu; Herkes denize falan girerken, sosyalleşirken benim çalışmam bana çok koyuyor.
Ancak iyi yanı komiliği öğreniyorum. İşsiz kalırsam bu mesleği yaparım hatta garsonluğa da yükselebilirim. İyi yanı bu işte. Parayı her türlü kazanırım.

Benim de öyle oldu. Zaten 2 hafta çok uzun değil.

Dişiliğini kullanarak ya da Atatürk'e benzeyerek asgari ücretle çalışanın 1yıllık maaşını tek almasını görerek 2 hafta geçirdim

Dişiliğini kullanarak ya da Atatürk'e benzeyerek asgari ücretle çalışanın 1yıllık maaşını tek almasını görerek 2 hafta geçirdim.

Atatürk'e benzemesi gene az da olsa anlaşılır da şu dişilerin arka organını sallayarak o kadar para kazanması o kadar zoruma gidiyor ki. Canımı dişime takarak paramı kazandım ama onlar bir arka sallamasıyla benim o 1 aylık paramı 1 saatte alıyor.
Bu arada Atatürk'e benzeyen adama bu kadar para yağıyorsa gerçek Atatürk yayın açsa ne kadar kazanır diye düşünüyorum 😅
Ülkemizde hala Atatürk seven varmış çok güzel.

Atatürk'e benzemesi gene az da olsa anlaşılır da şu dişilerin arka organını sallayarak o kadar para kazanması o kadar zoruma gidiyor ki. Canımı dişime takarak paramı kazandım ama onlar bir arka sallamasıyla benim o 1 aylık paramı 1 saatte alıyor.
Bu arada Atatürk'e benzeyen adama bu kadar para yağıyorsa gerçek Atatürk yayın açsa ne kadar kazanır diye düşünüyorum 😅
Ülkemizde hala Atatürk seven varmış çok güzel.
Bunlara para verenler ülkenin yarısından fazlası durumun düzelmesi yıllar alacak gibi duruyor

Geri
Yukarı