Söylediğinizde linç yiyeceğinizi düşündüğünüz şeyleri söyleyin

Türkiye'deki genel insan profilinden nefret ediyorum ve insanların bağnazlığını her yerimde sonuna kadar hissedebiliyorum karşıt görüşünü tarttığım insanın görüşü saçma ise ona saldırıp boğazlamak istiyorum bu aralar tahammülüm yok siyaseti takip etmeyi iyi ki bıraktım kafam daha rahat milyonlarca beyinsizi görmek beni sinirlendiriyor ülkedeki insanlar yüzünden ülkeden nefret ediyorum.

1. CD projekt Red ve oyunları, fanboy ve balon oluşumu.
2. Seçmeli dersler çok saçma ve gereksiz.
3. iOS Android'den tartışmasız daha iyi bir işletim sistemi.
4. NFS'nin hangi oyunu olursa olsun. 2016 yapımı FH3'e bile rakip olamaz.
5. Windows 7 ilk çıktığı zaman da çöp idi. Şimdi daha da çöp.
6. GTX 1650 GDDR6 tercih ediyorum.
7. Futbol çok sıkıcı ve gereksiz.
8. Fortnite ve LoL çöp tenekesi.
9. R6S abartıldığı ve övüldüğü kadar güzel bir oyun değil.
10. Et ve yemekleri hiç güzel değil. Tiksiniyorum.
11. AMD Ryzen 1600 AF haşmetli bir işlemci değil. Aksine tekli çekirdeği rezalet. Oyunlarda 9100F'in gerisinde kalan. Sadece GPU beslemeye yarayan metal ağırlık türü.

Türkiye hiçbir zaman kafa dengi bir ülke olmayacak. Daima ezilecek ve yaptırımlara maruz ülke olarak kalacak.

IMF ve Dünya bankası "Salgına maruz kalan ülkelere destek verilecek" çağrısının sabahında, Türkiye'de bir kişinin salgına yakalanması tesadüf-tevafuk değil komplodur. Bu yardımdan faydalanmak için salgın olarak gösterildi.

İşsizlik hiçbir zaman düşmeyecek. Bu yüzden yasa-dışı işler ilerideki yıllarca fazlalaşacak.

Barış Manço hiçbir zaman efsane olmadı, olmayacak. Kimse onu hatırlamayacak. Tüm arabeskçilerin babası Müslüm Gürses'tir. Ahmet Kaya her zaman zihinlerde ön yargı oluşturacak ve Müslüm babaya bağlananlar gibi ona bağlanan olmayacak.

Starbucks giden herkes havasına gidiyordur. Aksi iddia edilemez.

Türkiye hiçbir zaman güçlü bir ülke olmayacak.
Türkiye de yapılan herşey, hiçbir zaman tesadüf değildir. Her şey planlanmıştır, bu ne olursa olsun değiştirilemez. Dernekler, vakıflar, kurumlar ve bunlarca yapılan sosyal faaliyetler her zaman bir şeylerin üzerini kapatacak ve hiçbir zaman dürüst olmayacak.

Gazeteciler hiçbir zaman özgür olmayacak. Hep birilerinden korkarak hareket ya da yalakalık yaparak yaşayacaklar.

Türkiye de hiçbir zaman ifade özgürlüğü olmayacak.

Trafik sorunu hiçbir zaman bitmeyecek ve Suriyeliler hiçbir zaman ülkeden gitmeyecek. Suriye savaşı, Türkiye'yi de savaşa sürüklemek ve ortadoğu ülkesi olarak göstermek için yapılan bir şey.

Türkiye hiçbir zaman kültürle bahsedilen bir ülke olmayacak. Hep ezik ve kenarda kalmış zavallı bir ülke olarak kalacak. Hiçbir zaman özenilen ve yaşama hayali olarak insanların aklına girmeyecek.

Ve kutuplaşma hiçbir zaman son bulmayacak.
Barış Manço'nun efsane olmadığına katılmıyorum ve Suriyelileri istersek anında ülkeden kovarız zaten 3 milyon küsür var ve kimsede sesini çıkaramaz.
"Grand Theft Auto Vice City ve Half-Life 1 leş gibi oyun."
Hocam senin fotoğraf biraz şey sanki.

Türkiye hiçbir zaman kafa dengi bir ülke olmayacak. Daima ezilecek ve yaptırımlara maruz ülke olarak kalacak.

IMF ve Dünya bankası "Salgına maruz kalan ülkelere destek verilecek" çağrısının sabahında, Türkiye'de bir kişinin salgına yakalanması tesadüf-tevafuk değil komplodur. Bu yardımdan faydalanmak için salgın olarak gösterildi.

İşsizlik hiçbir zaman düşmeyecek. Bu yüzden yasa-dışı işler ilerideki yıllarca fazlalaşacak.

Barış Manço hiçbir zaman efsane olmadı, olmayacak. Kimse onu hatırlamayacak. Tüm arabeskçilerin babası Müslüm Gürses'tir. Ahmet Kaya her zaman zihinlerde ön yargı oluşturacak ve Müslüm babaya bağlananlar gibi ona bağlanan olmayacak.

Starbucks giden herkes havasına gidiyordur. Aksi iddia edilemez.

Türkiye hiçbir zaman güçlü bir ülke olmayacak.
Türkiye de yapılan herşey, hiçbir zaman tesadüf değildir. Her şey planlanmıştır, bu ne olursa olsun değiştirilemez. Dernekler, vakıflar, kurumlar ve bunlarca yapılan sosyal faaliyetler her zaman bir şeylerin üzerini kapatacak ve hiçbir zaman dürüst olmayacak.

Gazeteciler hiçbir zaman özgür olmayacak. Hep birilerinden korkarak hareket ya da yalakalık yaparak yaşayacaklar.

Türkiye de hiçbir zaman ifade özgürlüğü olmayacak.

Trafik sorunu hiçbir zaman bitmeyecek ve Suriyeliler hiçbir zaman ülkeden gitmeyecek. Suriye savaşı, Türkiye'yi de savaşa sürüklemek ve ortadoğu ülkesi olarak göstermek için yapılan bir şey.

Türkiye hiçbir zaman kültürle bahsedilen bir ülke olmayacak. Hep ezik ve kenarda kalmış zavallı bir ülke olarak kalacak. Hiçbir zaman özenilen ve yaşama hayali olarak insanların aklına girmeyecek.

Ve kutuplaşma hiçbir zaman son bulmayacak.
2023

1. CD projekt Red ve oyunları, fanboy ve balon oluşumu.
2. Seçmeli dersler çok saçma ve gereksiz.
3. iOS Android'den tartışmasız daha iyi bir işletim sistemi.
4. NFS'nin hangi oyunu olursa olsun. 2016 yapımı FH3'e bile rakip olamaz.
5. Windows 7 ilk çıktığı zaman da çöp idi. Şimdi daha da çöp.
6. GTX 1650 GDDR6 tercih ediyorum.
7. Futbol çok sıkıcı ve gereksiz.
8. Fortnite ve LoL çöp tenekesi.
9. R6S abartıldığı ve övüldüğü kadar güzel bir oyun değil.
10. Et ve yemekleri hiç güzel değil. Tiksiniyorum.
11. AMD Ryzen 1600 AF haşmetli bir işlemci değil. Aksine tekli çekirdeği rezalet. Oyunlarda 9100F'in gerisinde kalan. Sadece GPU beslemeye yarayan metal ağırlık türü.
Futboldan anlamadığın içindir. Futbolun milyarlarca izleyicisi varsa bu sporda güzel olan bir şey var demek ki.

Geri
Yukarı