[Söylenti] Horizon Zero Dawn Remake

Ön yargı değil hocam, Days Gone'dan sonra en kötü PlayStation exclusive oyunu olabilir Horizon'lar. Aksiyonları keyifsiz açık dünyaları Ubisoft'tan fırlama vs. gibi sebeplerden öbür PS exclusive oyunların yanına bile yanaşamazlar.

Ubisoft bundan kat kat iyi en azından aksiyonu NPC tokatlaması şuna beş basar. Robot köpekler hiç ilgi çekici gelmedi bana. İkinci oyun da anca çok iyi indirime girerse oynarım.

Ubisoft bundan kat kat iyi en azından aksiyonu NPC tokatlaması şuna beş basar. Robot köpekler hiç ilgi çekici gelmedi bana. İkinci oyun da anca çok iyi indirime girerse oynarım.
Orası öyle, Ubisoft oyunlarının atmosferi en azından iyi oluyor (şehirler ölü fakat mekan olarak gayet iyi, şahsen ben Origins'i oynarken evet ben gerçekten Antik Mısır'dayım demiştim).

Yanlış anlaşılmayı düzenleyeyim: Remake değil, Remaster geliyor. Horizon Zero Dawn ile Forbidden West arasındaki grafik farkı çok büyük. Sadece eski oyunu yeni oyunun motoruna geçirecekler. Büyük ihtimalle arkadan yeni bir oyun daha yapıyorlar. Tahminimce yeni bir Killzone oyunu. Yanında da bu oyunu yapıyorlar işte. Bu arada sızıntıyı yapan kişi güvenilir.

Ekleme: Kaynak eklememişim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eki Görüntüle 1535134
Hocam Remaster olduğu yazmıyor, Remake/Remaster demiş attığınız tweet'te bile. Kesinliği yok yani ki ikiside oldukça saçma zaten...

Yeni konular

Geri
Yukarı