Sözel 2K ve EA 95K sıralama ile bölüm tavsiyesi

Hayırlı olsun. Atılım Üniversitesi tam burslu Grafik Tasarımı bölümünün Eşit Ağırlık 98.000 sıralamayla kapattığını şimdi fark ettim.
Teşekkürler hocam da grafik tasarım ne alaka onu anlamadım. Oraya mı yerleştiniz? Ben de Atılım'a gittim tüm eleştirilere rağmen. Şu anlık bir sıkıntı göremedim üniversitede. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.

Teşekkürler hocam da Grafik Tasarımı ne alaka onu anlamadım. Oraya mı yerleştiniz? Ben de Atılım'a gittim tüm eleştirilere rağmen. Şu anlık bir sıkıntı göremedim üniversitede. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.
Rica ederim.
Hayır, Atılım Üniversitesinde okumuyorum ama Sanat ve Tasarıma ilginiz olduğunu zannetmiştim. Konuda daha önce TOBB tam burslu Görsel İletişim Tasarımı ve Bilkent tam burslu İletişim ve Tasarımı bölümlerini önermişim ama onlar da Sözel ilk 1.000 yani 3 haneli sıralamayla kapatmış. Hukuk Fakültesinde umarım mutlu olursunuz.

Rica ederim.
Hayır, Atılım Üniversitesinde okumuyorum ama Sanat ve Tasarıma ilginiz olduğunu zannetmiştim. Konuda daha önce TOBB tam burslu Görsel İletişim Tasarımı ve Bilkent tam burslu İletişim ve Tasarımı bölümlerini önermişim ama onlar da Sözel ilk 1.000 yani 3 haneli sıralamayla kapatmış. Hukuk Fakültesinde umarım mutlu olursunuz.
Sağolun hocam çok teşekkürler. TOBB ve Bilkent'te de ücretli, %50 burslu fena olmayan bölümler tutuyordu ama hukuk okumayı çok istediğim için ve biraz da ekonomik olarak zorlanmamak için böyle bir şey yapayım dedim. Siz neredeydiniz?

Sağ olun hocam çok teşekkürler. TOBB ve Bilkent'te de ücretli, %50 burslu fena olmayan bölümler tutuyordu ama hukuk okumayı çok istediğim için ve biraz da ekonomik olarak zorlanmamak için böyle bir şey yapayım dedim. Siz neredeydiniz?
Rica ederim. Bir devlet üniversitesinde Görsel İletişim Tasarımı bölümüne başladım.

Geri
Yukarı