Sözelde derece yapmak

1burak088

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben 12. sınıfım ve seneye tm olarak başladım, 3 aydır matematik yoğunluklu olarak çalışıyorum ancak matematikte ilerleme kaydedebildim dersem yalan olur. Okulum iyi bir Anadolu lisesi ve tm sınıfı olmamıza rağmen birçok kişi 90-100 net TYT görebiliyor şu anda. Ayrıca AYT matematik kısmında eksikleri yok. Benim hem TYT netlerim düşük hem de AYT matematikte dökülüyorum. Bu nedenle son birkaç haftadır sözelden mi girsem diye düşünüyorum ama tarih-coğrafya da çalışmadım 3 aydır. Edebiyatım iyi sayılır okulda hocayla iyi gidiyoruz. Böyle bir durumda sizce sözelden en kötü ilk 300 yapabilir miyim yoksa o da mı hayal? Koç mava için çalışmak istiyorum o da 300'le alıyor. Kaç haftadır düşünmekten sıkıldım danışmak istiyorum sizlere de. AYT matematiği bırakıp sözelden derece yapabilir miyim kalan 6 ayda? Matematik artık gerçekten psikolojimi bozuyor çünkü ve bir an önce karar verip hedefimi belirlemek istiyorum. TYT netlerim 60-70 arasında bu arada. 80 civarına gelirsem sözel için yeterli diye düşünüyorum ancak o dereceyi yapabilir miyim bilmiyorum bu netlerle ve AYT kısmı da duruyor. Önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir zaman geç değildir, yapabileceğini gerçekten hissediyorsan, düşünüyorsan, hala vaktin var demektir. Bol şans :)

Geri
Yukarı