Sözleşmenin bitmesine 6 ay kala internet hızı arttırılabilir mi?

Ayberk Bozkurt

Decapat
Daha fazla  
Aile evinde hala daha 16 Mbps internet kullanılıyor. 6 ayı kalmış sözleşmenin bitmesine, bunu 50 Mbps yapabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ISS'te kalmanız şartıyla tekrar yenileme yapabilirsiniz. Bunun için kendi ISS'nizle görüşmeniz gerekiyor. Tabii taahhütünüz de yenileniyor.

Eğer farklı bir ISS'ye geçiş yaparsanız cayma bedeli ödemek durumunda kalırsınız.

Türk Telekom'da 24 Mbps olan hızımı 75 Mbps çıkardım.
Bayiye gittim ve hız artırmak istediğimi söyledim. Bayi çalışanı var olan sözleşme üzerinden sadece fiyat ve hızı güncellemesi yaparak devam etmemi söylediler.

Normalde 130 civarı ödüyordum şu an 170 TL ödüyorum.

Bayiye gittim ve hız artırmak istediğimi söyledim. Bayi çalışanı var olan sözleşme üzerinden sadece fiyat ve hızı güncellemesi yaparak devam etmemi söylediler.

Hız 3 katına çıkmış. Fiyat %30 artmış. Bence gayet iyi. Hayırlı olsun.

Aynı işlemi internet üzerindende yapabiliyoruz hocam. 2 3 ay önce 35Mbps internetimi 100Mbps yaptım. Hız aşırtma olarak geçiyor. Fiyat artıyor sözleşme aynı kalıyor.

Hız 3 katına çıkmış. Fiyat %30 artmış. Bence gayet iyi. Hayırlı olsun.
10 Yıldan fazladır Türk Telekom kullanıyorum yani bir zahmet uygun olsun. 😁

Aynı işlemi internet üzerindende yapabiliyoruz hocam. 2 3 ay önce 35Mbps internetimi 100Mbps yaptım. Hız aşırtma olarak geçiyor. Fiyat artıyor sözleşme aynı kalıyor.
Aşırı üşendiğimi için bayiden yapıyorum ama kampanya falan olursa "online özel" gibi o zaman oradan yapmak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı