Sözlüler girilirse sınıf geçilebilir mi?

Benim ilk dönem ortalama 52.7, şuan 43.6. Girilmemiş 24 sözlü ve 11 sınav var sanırım, geçebileceğimi düşünüyorum ama sizin iş bi tık zor gibi.

Bir sözlü bile ortalamayı yarım puan etkileyebiliyor ama kaba hesapla 1 puanla kalma ihtimaliniz var.

Sevgili genç kardeşim bu hocalardan not dilenme işini yapana kadar günde yarım saatçik çalışıp geri kalan zamanda oyun oynasan geçerdin sınıfı. Sadece ders dinleyip derste anlayarak bile geçmek mümkün. 100 üzerinden 2 ve 3 alacak kadar kötüysen matematikte geçmemen daha hayırlı bana sorarsan. Tabi eğer okumaya devam edip üniversiteye girmek istiyorsan.

1. dönem ortalamam 54, 2. dönem şu anki ortalamam 40. Sınıfı geçmem için ortalamamın 46 olması gerek. Fotoğraflardaki derslerin sözlüleri girilmedi. Sizce sınıfı geçme umudu var mı? (Girilmemiş sözlü sayısı 9 + resim 100.)

Hocam sınıfta kalacağım derseniz sözlü verirler muhtemelen geçersiniz düşük puanlarda sözlüler çok daha etki ediyor.
Konudan bağımsız matematikten 2 ve 3 almayı nasıl başardınız acaba zaten bir iki sayı yazsanız gidiş yolundan o kadar puan geliyor test olsa her 33 soru sorsa 1 puandan başlıyor zaten 20 soru olsa biri tutsa 5 yaoitor gerçekten merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı