softexen.com güvenilir mi?

efan27

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: i5-9300H | GTX 1650 | 8 GB RAM | IPS 90 hZ | 128 GB SSD + 1 TB HDD | Windows 11 HOME ! ACER NİTRO 5
Office 2019 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı
Önceden alışverişi olan var mı güvenilir mi? Format sonrası da çalışır dedi tam güvenemedim bu cevabına. Formattan sonra çalışan Office key genelde 79,900 TL nasıl anlayabiliriz cevabın doğruluğunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana güvenilir gelmedi 900 TL'lik ürün 22 TL sıkıntılı, ben keylerede güvenmıyorum, bu siteyi bilmiyorum ama bana güvenilir gelmedi söyleyeyim sana.

Zaten 23 ₺ siz formattan sonra çalışmayacak diye düşünerek alın eğer çalışırsa mutlu olursunuz. Office 360 1 yıllık lisansı 10 TL'ye aldım birden fazla bilgisayarda hatta telefonunda bile kullanabiliyorsun. Farklı forum sitesi önermek yasak olabilir diye link bırakamıyorum. Bu seçeneğide değerlendirebilirsin.

Office 2019 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı
önceden alışverişi olan varmı güvenilir mi ? format sonrası da çalışır dedi tam güvenemedim bu cevabına. Formattan sonra çalışan office key genelde 79,900 tl nasl anlayabiliriz cevabın doğruluğunu

Zaten 23 ₺ siz formattan sonra çalışmayacak diye düşünerek alın eğer çalışırsa mutlu olursunuz. Office 360 1 yıllık lisansı 10 TL'ye aldım birden fazla bilgisayarda hatta telefonunda bile kullanabiliyorsun. Farklı forum sitesi önermek yasak olabilir diye link bırakamıyorum. Bu seçeneğide değerlendirebilirsin.
yok bir sürü konu var zaten cevaplarda öneri atılmış sende bırakabilirsin

ben de aldım aklında soru işareti olan arkadaşlar alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı