Soğuk cüzdan nasıl oluyor?

yigit_alptekin08

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Soğuk cüzdan tam olarak nasıl oluyor? Benim evde olan herhangi bir flash bellekte soğuk cüzdan olur mu yoksa bunum içim özel flash bellekler var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kriptonu uzun vadeli saklamak istiyorsanız tercih edilebilir. Kendi usb belleğinizle yapamazsınız.

Eski konularda şöyle bir yorum buldum.
Yapamazsın. Raw vb. gibi imaja çevirip şifre koyup Wallet.dat dosyasını falan içine atıp saklayabilirsin ama istediğin şey olmaz sadece şifreli bir usb belleğin olur. Onun yerine maliyeti düşük tutmak istersen pitrezor falan yapabilirsin kendin, veya seedsigner de yapabilirsin. Tavsiyem pitrezor yapman hem uygun hem daha güvenli. Satın alacaksan direk Ledger veya keepkey al.

Normal cüzdana TrustWallet, MetaMask ve TronWallet gibi uygulamalar ile sahip olabilirsin. Flash tarzı cüzdanlar ise özel yazılımlar ile gelir ve normal flash bellekler bu özelliğe sahip olmaz. En iyi ve güvenilir soğuk cüzdanlardan biri Ledger'dir. Kullanımı kolay tamamen anonim ve bir çok para birimini içinde depolar. Tek sıkıntı Allah muhafaza bir şey olsa sana o cüzdana ulaşmak imkansız gibidir 😃

Normal cüzdana TrustWallet, MetaMask ve TronWallet gibi uygulamalar ile sahip olabilirsin. Flash tarzı cüzdanlar ise özel yazılımlar ile gelir ve normal flash bellekler bu özelliğe sahip olmaz. En iyi ve güvenilir soğuk cüzdanlardan biri Ledger'dir. Kullanımı kolay tamamen anonim ve bir çok para birimini içinde depolar. Tek sıkıntı Allah muhafaza bir şey olsa sana o cüzdana ulaşmak imkansız gibidir 😃

Reis bu bu kaç para be. Çok pahalı

Reis bu bu kaç para be. Çok pahalı

Dostum bu piyasada olacaksan anonim olmak isteyenlerin 1. Tercihi. Kendini kanıtlamış üst segment bir ürün. Kendi flashın olmaz bunu deneme. Mazallah tüm varlıklarını kaybedebilirsin. Alacaksan bunu al. Almayacaksan uygulama kullanacaksın normal cüzdan olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı