Soğutması Çok İyi Sağlam Kasa Tavsiyesi

Aerocool kalite bakımından Corsair, Thermaltake, Coolermaster seviyesinin bir altında olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bütçe varken Aerocool'a sıcak bakmıyorum. 570 TL'ye böylesi FullTower bulmak kolay değil. Ben artık büyük kasa tercih etmiyorum. Edecek olsam 570 TL'ye X71'i alırdım.

Ben de cuma günü kendime sistem topladım. Pro 5 kullanıyorum. Üzerinde gelen fanlar oldukça yeterli. Hyper 212 Evo soğutucu kullanıyorum testlerde 50-55 derece arasında geziyor. Pro 5 al keyfine bak.

@CJack60 ve @sen7en abilerim ben bu sisteme sıvı soğutma koyacağım işlemci için yani kesinlikle desteklemesi lazım 280 cm bir sıvı soğutmayı bunun yanında diğer bileşenler için de hava soğutmayı kaliteli istiyorum. (Sıvı soğutma custom olmayacak)

@CJack60 ve @sen7en abilerim ben bu sisteme sıvı soğutma koyacağım işlemci için yani kesinlikle desteklemesi lazım 280 cm bir sıvı soğutmayı bunun yanında diğer bileşenler için de hava soğutmayı kaliteli istiyorum. (Sıvı soğutma custom olmayacak)

X71'e piyasadaki bütün sıvı soğutucuları takmak mümkün. Aynı şekilde 600C ve 760T'de sorunsuz içlerinde ebat olarak büyük ve geniş olup fan desteği bulunan X71. Daha ergonomik olsun diyorsan da üstte yazdığımız gibi 600C yada 760T düşünebilirsin.

Cooler Master MasterCase 5 Pro alınabilir. Geniş, ferah ve modüler yapılı olması bakımından iyi. Hem şık, hem sade keskin bir duruşu var kasanın. Tabiki tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı