Soğutucu veya stand tavsiyesi

surprise0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız gibi soğutucu veya stand tavsiyesine ihtiyacım var. Laptopu yeni aldım henüz elime gelmedi ısınıp ısınmadığını bilmiyorum. Fakat amacım laptop ekranını biraz daha yukarıda tutarak boyun ağrılarının önüne geçmek. O yüzden stand önerilerine de açığım fakat almışken soğutuculu bir şeyler alsam daha iyi olur diye düşünüyorum.

Kankam sana önerim eğer alıyorsan 6 fanlı modeller var onlara bak derim marka olarak bana sorarsan o kadar önemli değil en güzeli MediaMarkt'a ya da Vatan'a falan gidip görüp almak alabiliyorsan öyle al alamıyorsan sana bir tane öneri bırakayım ancak dediğim gibi gidip alma şansın varsa gidip al yoksa bence bunu al ben olsam bunu alırdım 6 fanlı olmasının en büyük güzelliği laptopunun altındaki delikleri nerede olduğunu bilmiyorsan biler her yerine hava üflüyor o yüzden bence bunu al derim.

Kankam sana önerim eğer alıyorsan 6 fanlı modeller var onlara bak derim marka olarak bana sorarsan o kadar önemli değil en güzeli MediaMarkt'a ya da Vatan'a falan gidip görüp almak alabiliyorsan öyle al alamıyorsan sana bir tane öneri bırakayım ancak dediğim gibi gidip alma şansın varsa gidip al yoksa bence bunu al ben olsam bunu alırdım 6 fanlı olmasının en büyük güzelliği laptopunun altındaki delikleri nerede olduğunu bilmiyorsan biler her yerine hava üflüyor o yüzden bence bunu al derim.
Hocam laptop geldikten sonra da alırım acelesi yok. Fakat mağazaya gidip alma durumum zor ilçede yaşıyorum. Önerdiğiniz modelin 6 fanlı olması dışında başka ne özelliği var? Fazla gürültü çıkartır mı mesela, öyleyse hoş olmaz.

Buyur kankam buradan bakabilirsin burada çok güzel incelemişler ayrıca markasıda çok güven vermese de en azından bir markası var bazı modeller var markası yok inca çok güvenilir olmasa da bana sorarsan alabileceğim en iyi soğutucu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı