Soğutucunun bir vidası eksik

syedra

Hectopat
Yeni aldığım ve az önce elime ulaşan soğutucuyu monte ederken bu eksik olan kısma vida asla oturmuyor diğerleri tam ama bu asla sıkılaşmıyor bu şekilde eksik kullanmak sorun yaratır mı? Vidaların naylonlarını açtım iade etsem sorun yaratırlar mı?

Dosya Ekleri

• BE1D334C-48A4-4C51-BB4A-CFF3AB942ED4.jpeg
    BE1D334C-48A4-4C51-BB4A-CFF3AB942ED4.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 42
Yeni aldığım ve az önce elime ulaşan soğutucuyu monte ederken bu eksik olan kısma vida asla oturmuyor diğerleri tam ama bu asla sıkılaşmıyor bu şekilde eksik kullanmak sorun yaratır mı? Vidaların naylonlarını açtım iade etsem sorun yaratırlar mı?
Diğer 3 vidası tam ise bir sorun teşkil etmez ama ben illa ki 4 vida olsun istiyorum diyorsanız aldığınız yer ile iletişime geçin, ya da dışarıdan bir vida alıp siz takabilirsiniz.

Diğer 3 vidası tam ise bir sorun teşkil etmez ama ben illaki 4 vida olsun istiyorum diyorsanız aldığınız yer ile iletişime geçin, ya da dışarıdan bir vida alıp siz takabilirsiniz.

Diğer 3 vida tam ve sağlam şekilde sıktım. Fakat soğutmasında ya da sistem çalışırken düşme gibi bir problemi olur mu diye çekiniyorum açıkçası.

Diğer 3 vida tam ve sağlam şekilde sıktım. Fakat soğutmasında ya da sistem çalışırken düşme gibi bir problemi olur mu diye çekiniyorum açıkçası.
Hiç bir sıkıntı olmaz meraklanmayın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı