Sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim ilk bilgisayarımın (masaüstü) sırf kasası çelik konstrüksiyonlu gibiydi. Hatta o zamanlar tüm kasalar böyleydi gayet yetişkin bir insan üzerine oturabiliyordu rahatça. O zamanlar format için bilgisayarcıya götürmekten Seyit Onbaşı gibi olduk.

Örnek görsel;

Eki Görüntüle 766745
Kasanın arkasına bir tane USB takmak bile eziyet, bunlar neden bu kadar ağır anlamıyorum. Benimki efsanelerin efsanesi Casper Neo kasa. 😎

Kasanın arkasına bir tane USB takmak bile eziyet, bunlar neden bu kadar ağır anlamıyorum. Benimki efsanelerin efsanesi Casper Neo kasa. 😎

Yeni güç kaynağıyla benim kasa da aşırı ağırlaştı. Eski güç kaynağının iki katı kadar ağır neredeyse. Kasa zaten pek ufak değil, ATX anakart vb. derken uğraştırıyor şimdi temizlik için sökerken.

Adını bilmiyordum o kasanın şimdi görsellerine baktım demek Casper Neo'ymuş. Exper kasa ile beraber her yerde bunlardan doluydu bir ara.

Benim ilk bilgisayarımın (masaüstü) sırf kasası çelik konstrüksiyonlu gibiydi. Hatta o zamanlar tüm kasalar böyleydi gayet yetişkin bir insan üzerine oturabiliyordu rahatça. O zamanlar format için bilgisayarcıya götürmekten Seyit Onbaşı gibi olduk.

Örnek görsel;

Eki Görüntüle 766745
Evet, bu kasalardan bende de vardı, uzun süre Everest PSU ile kullanmıştım ve hala çalışıyor.

O PSU’yu nasıl o kadar kullanmışım hala şaşırıyorum.

@Enes3078 Sen de gececi tayfaya katıl. :)

Teşekkürler fakat ben almayayım. Yarın erken kalkmam gerek. Üniversite hazırlığı düşünüldüğü gibi kolay değil ha? Neyse herkese iyi geceler dilerim.
Haklısınız hocam, benim de 7 ayım kaldı, o riskli ve stresli döneme geçiş yapmak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı