Sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Van Der Linde
Hocam hazır gereksiz mesaj yemeyeceğim bir yer bulmuşken sorayım. Neden beni takip ettiniz? Ayrıca o olayı neden yapıyorsunuz? (Siz anladınız. :))

Şikayet ettiğimden değil, genelde pek takip etmezler beni. Meraktan soruyorum. :D

Güç kaynağı almak istiyorum. Biraz Tier listelerine baktım ve en mantıklı seçenek NZXT E500 olarak gözüküyor sanırım. Tam modüler ve Gold sertifikası var, Japon malı kapasitörler kullanılmış. Ek olarak yazılımı var ama 500W olduğu için uzaklaştım. İleriye dönük bir şey almak istiyorum.

Neden Türkiye'de iyi markaların düzgün modelleri yok?

@Van Der Linde
Hocam hazır gereksiz mesaj yemeyeceğim bir yer bulmuşken sorayım. Neden beni takip ettiniz, ayrıca o olayı neden yapıyorsunuz? (Siz anladınız. :))

Şikayet ettiğimden değil, genelde pek takip etmezler beni, meraktan soruyorum. :D.

Bugün çok karşıma çıktınız yardımlarınızı gördüm ve hoşuma gitti o yüzden takip ettim ve mesajlarınızı da beğendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim, bugünlerde pek yardım etmiyorum aslında. Canım biraz Sosyal'e ve hayata sıkkın, giremiyorum pek fazla. :)

Ne demek, rica ederim, ne oldu da Sosyal'e canınız sıkıldı? Söylemek zorunda değilsiniz, isterseniz söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı