Sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu da GTA 4'ün baş oyuncuları var, bende bir soru sorayım bari.

Hocalarım GTA 5 bitti ve GTA 4'e başlayacağım. GTA 4'de kaç görev var ve oyun kaç saat sürüyor?

Bir teorim var. Tanrının olmadığını asla olamayacağını savunuyorum.

Bdfyobgsougt'ye inanıyorum. 12 kelmelik bir teoriye. Yani:

( Bizler doğal felaketle yok olmuş bir gezegenin sahipleri olan uzaylıların geetik torunlarıyız )

Başlangı olmadı, son olmayacaktır felsefesini savunuyorum.
Başlangıcı bilmiorsak eğer, neden varmış gibi davranalım ki? Olmadı deriz olur biter mantığını savunuyorum.
Zaman makinesının asla yaplamayacağını savunuyorum.
Çünkü başlangıç olmadıysa, zaman makinesı olamaz.
Evrende oradan oraya hayatın atladığını savunuyorum.
Başlangıç varsa; nasıl oldu? Sorusuna örnek olarak bir elmanın kabuğunda ki bilmemne maddesini örnek göstermeden, direk olmadı diyorum, konuya odaklanıyorum.
Mantıken olabilmesi en muhtemel teoridir bana göre.
Kısacası bdfyobgsougt'de adı geçen uzaylılar...

Aslında bizim bilmediğimiz geçmişimiz ve geleceğimizdir. Bazıları ufo ile, bazıları organizmalar olarak düşünülür. Henüz kanıt yoktur uzayda yaşama dair, ama bir umut vardır onca büyüklükteki evren içinde bunun için. " _ evet, hayat var! " Diyemez bazı inanışlar gibi. Kesin biliyormuş tavrı takınmıyorum.

Mantığıma güveniyorum gerçeği bilmiyor olsam da...

Bdfyobgsougt benim teorimdir. Sadece binlerce insanın uydurduğu basit teorilerden biri. Mantıken tanrı olamaz. Çünkü o varsa onu ne yarattı?

Rica ediyorum: Tanrı varsa onu ne yarattı? Sorusu için:

1: Zürafa düşün ve bir çiçek... Gibi örneklemeler vermeyin. Saçma oluyor biliyorsunuz.

2: Tanrı varsa onu ne yarattı? İçin " _ o yaratılmadı ki, vardı! " Gibi garip şeyler söyleyip sonra da bonus olarak " _ her şeyin bir başı vardır! " Gibi garip bir bomba da patlatmayın. Ultra dehşet bir çelişki oluyor bildiğiniz gibi. Ya da bilipte nedense direttiğiniz gibi mi deseydim acaba?

3: Hakaret etmeyin, küfür etmeyin, saldırmayın, basit olmayın ve en önemlisi...

4: Asla kesinliği ispatlanamamış bir şeye evet o var! O hep vardı! En büyük o! Gibi şeyler demektense bence diye başlayın yazınıza. Çünkü eğer ortada bir kesinlik olsaydı; o zaman tek inanış olurdu. Tek din. Ve ateistleri geçtim, benim gibi inançlı ama farklı bir şeye inanan insanlar olmazdı. (!)
Ne yalan söyleyeyim ciddiye alacağım Bdfyobgsougt falan demişsiniz :D. Ondan sonra ciddiye alacağım parantez ünlem koymuşsunuz. Kafam bozuldu şu an. Bu arada gerçekten ciddi mi yazdınız merak ettim aydınlatın beni efendim.

Konu da GTA 4'ün baş oyuncuları var, bende bir soru sorayım bari.

Hocalarım GTA 5 bitti ve GTA 4'e başlayacağım. GTA 4'de kaç görev var ve oyun kaç saat sürüyor?
Toplam 91 görev var ama yan görevleri saymassak. Oyunun başından hiç kalkmasan başladığın gün bitirebilirsin. (Tabi ara sahneleri ve telefonla konuşma kısımlarını atlayarak.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı