Sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgisayar işini halledebilsem ben de gireceğim. Zira 3 GB RAM ile bilgisayar zor çalışıyor. :/

Bugün ilk adımımı atmış bulunuyorum zaten.
Bu arada hocam hala Metin 2 sunucu düşünüyorsan geçen Sahibinden'de harika bir ürüne denk geldim.

Bu arada hocam hala Metin 2 sunucu düşünüyorsan geçen Sahibinden'de harika bir ürüne denk geldim.
Hiç unutmadım ki. (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

Ayrıca 48 çekirdek de inanılmazmış, her çekirdeğe en az 1 tane bile açabiliyorum, ki bu en kötü hali. Ancak buna para verirsem diğer bileşenlere para kalmıyor.

Şu anda 10100F alıp onunla yavaş yavaş toparlamayı düşünüyorum.
O zamana kadar kalırsa kesinlikle alıp denerim, en kötü iade ederim, zaten GeT varmış.

Yahu sen dakika başı mesaj atıyorsun, taktiği teorik olarak iyi anladım da pratiğe dökülmüyor, fiziksel olarak sıkıntılar çıkar zorlarsam. :D
Aynı anda iki konuya bakmak pek sağlıklı değil, bugün gördün sende linkleri karıştırdım konu sahibine Trident Z önermiştim.
Aslında PC varsa Lite olan alınabilir. Nasıl olsa Dock'a ihtiyaç yok. En son 2700 falandı Switch Lite.
Joystickleri can yakıyor diyorlar, sert plastik olduğu için büyük ihtimalle, Lite’ı alacak olsaydım ilk çıktığında alırdım. Giriş seviyesi telefon fiyatındaydı.
Selamünaleyküm hocalarım. Bensiz sohbetin tadı olmaz dedim ve hemen geldim.
Hoş geldiniz hocam, sefalar getirdiniz.

Joystickleri can yakıyor diyorlar, sert plastik olduğu için büyük ihtimalle, Lite’ı alacak olsaydım ilk çıktığında alırdım. Giriş seviyesi telefon fiyatındaydı.
Evet, kronik drift sorunu var Switch'te. Hatta Nintendo'ya dava açmışlardı Joycon Drift için. Lite olan cidden çok iyi fiyata sahip.

Aynı anda iki konuya bakmak pek sağlıklı değil, bugün gördün sen de linkleri karıştırdım konu sahibine.

Hoş geldiniz hocam, sefalar getirdiniz.

Hocam arada ben de 2 konuya aynı anda bakıyorum. Sistem toplamalarda kafam karışıyor. Farklı linkler atıyorum. Beynim 1 konuya odaklanabiliyor sadece :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı