Sohbet Edelim

Son düzenleme:
Selam hocam bende derdimi buraya yazayım bari. Benim mesajlarım niye siliniyor? Hani konu bütünlüğünü de bozmuyor, konu ile alakalı mesaj yazıyorum. Tabii konu 2 aylık fakat benimle aynı gün yazan(Hatta 2 dakika önce yazan ve eski bir dolar konusunu tekrar gün yüzüne çıkaran.), konuyu hortlatan adamın silinmiyor. Mesajımda da dolar hakkında yorum yapıp altta da arkadaşa konuyu niye tekrar gün yüzüne çıkardığını, bir an gerçek sandığımı söyledim şaka amaçlı.
Buradan moderatör arkadaşlara sesleniyorum: Benden ne istiyorsunuz?
Acaba konu mu açsaydım 🤔? Neyse konu sohbet zaten öyle konu açıldığında direkt kilitleniyor, bunu da silmezler herhalde :D.

Selam hocam bende derdimi buraya yazayım bari. Benim mesajlarım niye siliniyor? Hani konu bütünlüğünü de bozmuyor, konu ile alakalı mesaj yazıyorum. Tabii konu 2 aylık fakat benimle aynı gün yazan(Hatta 2 dakika önce yazan ve eski bir dolar konusunu tekrar gün yüzüne çıkaran.), konuyu hortlatan adamın silinmiyor. Mesajımda da dolar hakkında yorum yapıp altta da arkadaşa konuyu niye tekrar gün yüzüne çıkardığını, bir an gerçek sandığımı söyledim şaka amaçlı.
Buradan moderatör arkadaşlara sesleniyorum: Benden ne istiyorsunuz?
Acaba konu mu açsaydım 🤔. Neyse konu sohbet bunu da silmezler herhalde :D.
Konuyu hortlattınız vb. tarzı şeylerde bulunmak uyarı sebebi bildiğim kadarıyla.

Konuyu hortlattınız vb. tarzı şeylerde bulunmak uyarı sebebi bildiğim kadarıyla.

Hocam konu hortlatmak yasak bildiğim kadarıyla, siz neyi kastediyorsunuz? Konuyu hortlattığını söylemek mi, konuyu hortlatmak mı? Neyse işte konuyu zaten mesajı silinmeyen adam hortlatmıştı, bende anasayfaya düşünce konuya girip cevap yazdım.

Geri
Yukarı