Sohbet programı için 1.000 TL'ye mikrofon önerisi

isaerenc

Hectopat
Daha fazla  
Benzer konular var fakat ben yayın için istemiyorum, sadece masa başında 2 kişi oturup karşıdan gelen bir kamera açısını kullanarak içerik üretmek istiyorum. Yani 2 kişinin sesini alabilecek sohbet programı için uygun ve yayınlarda işimi görecek 1000TL bandında bir şeyler arıyorum.

Bu tarz setler işini görür gibi içinde Power ve ses kartı olanlar setler var normalde kullanabilirsin ama Power'la daha temiz ve iyi ses alıyolar power almazsan sesini çok az alır videodaki arkadaş anlatmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer

Tavsiye olarak 2 tane yaka mikrofonu kullanmayı düşünebilirsin bu bütçe için daha iyi olabilir.

Wireless olarak bu modeller var ikili kilitli satanlar
https://www.hepsiburada.com/daytona/mikrofonlar-c-405134
Boyanın kablolusu var bir de

Yonkanın sitesinde EFSANEINDIRIM ile daha ucuza geliyor
1700697590494.png

Bu tarz setler işini görür gibi içinde Power ve ses kartı olanlar setler var normalde kullanabilirsin ama Power'la daha temiz ve iyi ses alıyolar power almazsan sesini çok az alır videodaki arkadaş anlatmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer

Tavsiye olarak 2 tane yaka mikrofonu kullanmayı düşünebilirsin bu bütçe için daha iyi olabilir.

Wireless olarak bu modeller var ikili kilitli satanlar
https://www.hepsiburada.com/daytona/mikrofonlar-c-405134
Boyanın kablolusu var bir de

Yonkanın sitesinde EFSANEINDIRIM ile daha ucuza geliyor
Eki Görüntüle 2027261
Bm800 ve 300 ailesini biliyorum ama bunlar çevresel seste iyi değiller mikrofona konuştuğun zaman kurtarır boya nin kablosuz yaka mikrofonunu düşünüyorum suanlik. Ama maaş beklediğimden biraz daha yüksek yatarsa quadcast alcam. Hem usb olduğu için ekstra aparata ihtiyaç yok hemde çevresel seste büyük olay

Yeni konular

Geri
Yukarı