Sohbet Uygulaması Önerisi

HolmesS7

Femtopat
Daha fazla  
WhatsApp saçma sapan bir özellik getirdi ve başka sohbet alanına geçme vakti geldi. Tavsiyelerinizi yazınız.

Signal olabilir. Bu wp özelliğine yeni tepki gösterenleri anlamıyorum. Adam önceden de senin don rengini biliyordu, şimdi de biliyor. Fakat şimdi sana bildiğini söylüyor. Wp'den başka yere geçsen de hakkında her şeyi bilmeye devam edecek.

Bir noktada yanlışın var dostum. Eskiden dava etme hakkımız vardı. Şimdi yok. Çünkü sözleşme imzalıyoruz.

Arkadaşlar, bu geçiş süreci kolay olmaz. Alternatifler var. Fakat oturmuş düzen de var. Az önce de yazmıştım. Bir ara Viber vardı. Hatta WhatsApp görüntülü arama yapmıyordu, bu yapabiliyordu. Yine de WhatsApp yükseldi.

Signal olabilir. Bu wp özelliğine yeni tepki gösterenleri anlamıyorum. Adam önceden de senin don rengini biliyordu, şimdi de biliyor. Fakat şimdi sana bildiğini söylüyor. Wp'den başka yere geçsen de hakkında her şeyi bilmeye devam edecek.

Şu anda senin bütün bilgilerini 3.parti şirketlere paylaşabilip bu bilgilerini kullanabilecekler. Bu konu hakkımda video izlemeni tavsiye ederim.

Bir noktada yanlışın var dostum. Eskiden dava etme hakkımız vardı. Şimdi yok. Çünkü sözleşme imzalıyoruz.
Bilgilerin çalındığı kaç kere kanıtlandı, çok bir şey olmadı. Şimdi de olmayacak.
Şu anda senin bütün bilgilerini 3.parti şirketlere paylaşabilip bu bilgilerini kullanabilecekler. Bu konu hakkımda video izlemeni tavsiye ederim.
Zaten paylaşıp kullanıyorlardı. Artık sadece bunu kullandıklarını söylüyorlar.

Signal ve Telegram.
Hala önerim Whatsapp'tır.

Yeni konular

Geri
Yukarı