Sohbet ve muhabbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanları, kendilerinin seçemediği bir şey için yargılamak çok acizce ve ayıp bir davranış. O tür insanlardan uzak durup keyfinize bakın hocam. Tipinden memnun olan birinin olacağını sanmıyorum. :)

Bakımlı olmak yeterli. :)
Maalesef bakımlı olsanız bile bu değişmiyor. Kendimde değiştirmek istediğim tek şey dış görünüşüm.

Aa, modluk gitmiş mi? Ben de seviniyordum bir mod bana beğeni attı diye. XD

Geçmiş olsun hocam, burada söyleyebileceğiniz bir nedenden dolayı mı ayrıldınız? :)

Umarım ceza yemem böyle yaptığım için. :)
Ayrılmak zorunda kaldım. Son zamanlarda okul yoğunluğu iyice arttı ve yetişemedim haliyle.

Ayrılmak zorunda kaldım. Son zamanlarda okul yoğunluğu iyice arttı ve yetişemedim haliyle.
Anladım hocam, sağlık olsun. Sevdiğim ve moderatör olduğunuza şaşırdığım biriydiniz. Sanırım raporlarınız çok göze batmış. (iyi anlamda) Ne yapmıştınız? 😄

Bu arada cevapladığınız mesajımda "rapor" değil, "Rapor" olacak. Cümleye büyük başlaması gerekiyor. :) Üç nokta da koyabilirsiniz başına. :)

Anladım hocam, sağlık olsun. Sevdiğim ve moderatör olduğunuza şaşırdığım biriydiniz. Sanırım raporlarınız çok göze batmış. (iyi anlamda) Ne yapmıştınız? 😄

Bu arada cevapladığınız mesajımda "rapor" değil, "Rapor" olacak. Cümleye büyük başlaması gerekiyor. :) Üç nokta da koyabilirsiniz başına. :)
Biraz fazla rapor attığım doğrudur. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı