Şok markette satılan oyuncu bilgisayar almaya değer mi?

bugrastar

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Şokta 5 binden 14 bin TL'ye kadar oyun bilgisayar kasaları gelmiş ve arkadaşım almaya düşünüyor. Ama biraz kararsızlıkta var sizce şokta satılan bu oyun kasaları nasıl almaya değer mi? Ya da bu fiyatlara internette daha iyisi sıfır PC bulunur mu?

Dosya Ekleri

• sok-aktuel-urunler-katalogu-20-26-temmuz-sok-indirimli-urunler-6.png
    sok-aktuel-urunler-katalogu-20-26-temmuz-sok-indirimli-urunler-6.png
    953,5 KB · Görüntüleme: 141
@Konyalı Bilgisiyarcı @Furylânders sistemlerden ve markalardan pek alamadığımız için toplamada sıkıntı yapabiliriz. Bunun için sanal toplama gibi bir web sitesi var mı?
ona göre bakıp araştırıp toplama yapalım?
Hocam hiç uğraşmak istemezseniz işte 15.000 TL pc toplama/hazır sistem tarzı başlıklı konu açarsınız ve forumda bu konuda iyi/uzman olan üyeler mutlaka yardımcı olacaktır, ha ben kendim toplamak istiyorum diyorsanız da İncehesap/İtopya gibi gibi sitelere bakabilirsiniz (daha birçok site var ama aklıma gelmedi). Bahsettiğim sitelerde hazır sistemlerde vs. bulunuyor bilginize.

Pckolik ve Sinerji'de bu sitelere dahildir.

Hocam hiç uğraşmak istemezseniz işte 15.000 TL PC toplama/hazır sistem tarzı başlıklı konu açarsınız ve forumda bu konuda iyi/uzman olan üyeler mutlaka yardımcı olacaktır, ha ben kendim toplamak istiyorum diyorsanız da İncehesap/İtopya gibi gibi sitelere bakabilirsiniz (daha birçok site var ama aklıma gelmedi). Bahsettiğim sitelerde hazır sistemlerde vs. bulunuyor bilginize.

Çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı