Şok marketten Tosla karttaki para çekilir mi?

peki teşekkürler
steam 3d secure desteklemediği için parayı geri alıp ininal alıcaktım

Tosla kart için 3D secure zorunluluğu olduğunu düşünmüyorum. Ancak eğer var ise bile Visa veya MasterCard yerine Visa (BoaCompra) veya MasterCard (BoaCompra) seçeneklerinden devam ederseniz Steam 3D secure ödemeleri desteklemektedir.

Tosla kart için 3D secure zorunluluğu olduğunu düşünmüyorum. Ancak eğer var ise bile Visa veya MasterCard yerine Visa (BoaCompra) veya MasterCard (BoaCompra) seçeneklerinden devam ederseniz Steam 3D secure ödemeleri desteklemektedir.
BoaCompra'yı seçtiğim zaman devam et yazısı çıkmıyor.
Bu an itibariyle bu ödeme metodunu kabul etmiyoruz gibi bir hata veriyor.

BoaCompra'yı seçtiğim zaman devam et yazısı çıkmıyor.
Bu an itibariyle bu ödeme metodunu kabul etmiyoruz gibi bir hata veriyor.
O zaman o yöntemde geçici bir arıza olabilir.

Tosla kartın 3D secure olmayan yerlerde geçmediğini neden düşünüyorsunuz? Deniyorsunuz ve bir hata mı oluşuyor? Eğer öyleyse hatanın sebebinin 3D secure desteklenmemesi olduğuna emin misiniz? Ben geçmişte Tosla kartımı App Store gibi 3D secure desteği olmayan yerlerde kullanmıştım, o yüzden garip geldi, tabi kurallar değişmiş de olabilir.

O zaman o yöntemde geçici bir arıza olabilir.

Tosla kartın 3D Secure olmayan yerlerde geçmediğini neden düşünüyorsunuz? Deniyorsunuz ve bir hata mı oluşuyor? Eğer öyleyse hatanın sebebinin 3D Secure desteklenmemesi olduğuna emin misiniz? Ben geçmişte Tosla kartımı App Store gibi 3D Secure desteği olmayan yerlerde kullanmıştım, o yüzden garip geldi, tabii kurallar değişmiş de olabilir.

Değişmiş olabilir. Çünkü Googleye ''Steam 3D Secure destekliyormu?'' yazınca, desteklemiyor diyor.

Geri
Yukarı