Şok Net nasıldır?

Bimcellin ev interneti var mı?

Türk Telekom'un sitesi bile çok garip bir sürü paket var aynı hızdan kafam karıştı.
Şoknet 3 ya da 4 yıldır faaliyetlerini sürdüren bir ISS.

Türknet ve Netspeed gibi diğer ISSler de Türk Telekom'un yaptığı portlara zamlardan etkilenip fiyatları 280, 300 bandına çekmiş bulunmaktadır.

Şu an 200 lira Şoknet için uygun gözüküyor bu sebeple. Zaten Comnet harici alternatif ISSlere pek sıcak bakmıyorum (TurkNet, Netspeed gayet kalitelidir).

Bununla birlikte sizlere de iletmiş olduğum gibi Şoknet bugün 200 liradır yarın 300 lira olabilir, hayal kırıklığına uğramamanız adına taahhütsüz internetin koşullarını hatırlatmak isterim.

Comnet'te önce öde sonra kullan anlayışı ile paket satışı yapılmakta, bu sebeple eğer beğenirseniz peşinen 6, 12 aylık paketi satın alıp kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Türk Telekom'un belki bu zamın hemen ardından anlık abone başvuru kampanyası bulunuyor ise 24 ay sabit fiyat ile sunulacak taahhüt ile hizmetini kullanabilirsiniz. SoL, Vodafone da aynı şekilde taahhüt ile hizmet sunuyor. Fiyatları karşılaştırıp karar vermenizi öneririm.

Şok Net 3 ya da 4 yıldır faaliyetlerini sürdüren bir ISS.

TurkNet ve Netspeed gibi diğer ISS'ler de Türk Telekom'un yaptığı portlara zamlardan etkilenip fiyatları 280, 300 bandına çekmiş bulunmaktadır.

Şu an 200 lira Şok Net için uygun gözüküyor bu sebeple. Zaten Comnet harici alternatif ISS'lere pek sıcak bakmıyorum (TurkNet, Netspeed gayet kalitelidir).

Bununla birlikte sizlere de iletmiş olduğum gibi Şok Net bugün 200 liradır yarın 300 lira olabilir, hayal kırıklığına uğramamanız adına taahhütsüz internetin koşullarını hatırlatmak isterim.

Comnet'te önce öde sonra kullan anlayışı ile paket satışı yapılmakta, bu sebeple eğer beğenirseniz peşinen 6, 12 aylık paketi satın alıp kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Türk Telekom'un belki bu zamın hemen ardından anlık abone başvuru kampanyası bulunuyor ise 24 ay sabit fiyat ile sunulacak taahhüt ile hizmetini kullanabilirsiniz. Sol, Vodafone da aynı şekilde taahhüt ile hizmet sunuyor. Fiyatları karşılaştırıp karar vermenizi öneririm.

Vodafone'de listeme girdi. Taahhütlü almak daha mantıklıymış araştırdım biraz

Yeni konular

Geri
Yukarı