Şok'a gelecek olan oyuncu koltuğu alınır mı?

Profesyonel oyuncu değilseniz ve tüm gün PC'de oturmuyorsanız ben oyuncu koltuklarının hiç birini önermem, fiyatları gereksiz pahalı. Rampage birçok marka da kötü olsa da koltuğu tartışılır, XDrive iyidir, piyasanın gözdesinden.
Yerine ofis/çalışma koltuğu bakabilirsiniz. Yine tüm gün oturacaksanız sağlık ve konfor açısından altına oturma minderi, sırta da bel desteği koyup aynı görevi görürsünüz.
Peki sizin bahsettiğiniz şekilde önerdiğiniz bir koltuk var mı? 500 600 liralıklara bakıyorum içime hiç sinmiyor bazı kötü yorumlarla birlikte almaya çekiniyorum. O zaman da almışken iyi bir şey olsun bari diyerek fiyat yükseliyor.

Bilgisayar koltuğunda hangisini alsam diye karar vermek kadar illet bir durum yok :)

Kasam Rampage, kulaklık ve klavyem Rampage. Hepsi ucuz ve yıllardır kullanıyorum.

Peki sizin bahsettiğiniz şekilde önerdiğiniz bir koltuk var mı? 500 600 liralıklara bakıyorum içime hiç sinmiyor bazı kötü yorumlarla birlikte almaya çekiniyorum. O zaman da almışken iyi bir şey olsun bari diyerek fiyat yükseliyor.

Bilgisayar koltuğunda hangisini alsam diye karar vermek kadar illet bir durum yok :)

Kanka 500 600E kötü yorumsuz bulamazsın en ekonomiği 800 TL olabilir başlıklı konforlu ofis koltukları var onlarada bakabilirsin veya birazda biriktir adam akıllı bir şey al.

Kanka 500 600E kötü yorumsuz bulamazsın en ekonomiği 800 TL olabilir başlıklı konforlu ofis koltukları var onlarada bakabilirsin veya birazda biriktir adam akıllı bir şey al.

Peki sence İkea Markus mu? Yoksa Xdrive 15'li mi? Görsellik önemli değil. Önemli olan rahatlık, dayanıklılık ve terletme gibi şeylerin olmaması. İkea koltukları fileli terletme yapmaz ve 10 sene garantili. Ancak uzun kullanımda ne kadar rahatlık sağlar bilemiyorum. Bunun dışında deri koltukların hepsi terletiyor ve garantileri sanırım en fazla 2 sene.

Bu açıdan İkea koltukları mantıklı geliyor bana. Sadece 180 altına uygun değil demişti birisi o yüzden endişem var. Müsait bir zamanda gidip kendim test etmek istiyorum. Boyum 170.

Geri
Yukarı