Sokak dövüşü olan oyun nedir?

arda5050

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, zamanında bir site üzerinden oyun oynuyordum adını hiç hatırlamıyorum ama sokak dövüşü falan vardı yaklaşık 20 25 karakter vardı. Hatta yanınızdaki ile oynayabiliyordunuz. Çok iyi hatırlıyorum ablamla oynardım. Neyse oyunda birkaç karakter vardı böyle paten süren bokscu normal silahlı bokscu çakal vardı hatta bir tane karakter vardı ejderhası vardı ejderhasıyla saldırıyordu kırmızılıydı. Mesela görseldeki kırmızı çizdiğim başka bir karakter gözü bandajlı bir kadın karakterdi ateş falan atıyordu yeşilli karakterdede pompalı tüfek vardı sırtında. Oyunda harita falan seçebiliyor muydunuz hatırlamıyorum ama birkaç farklı harita vardı şehir merkezi vardı. Miami sahili vardı pembeli böyle birkaç karakter vardı oyun ismini hatırlayan varsa yazabilir mi?

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda bir yerlere girebiliyor muydunuz? Duvardaki su borusunu söküp silah olarak kullanabiliyor muydunuz? Garip sorular olabilir ama aklıma gelen tek şey bunlar.

Oyunda bir yerlere girebiliyor muydunuz? Duvardaki su borusunu söküp silah olarak kullanabiliyor muydunuz? Garip sorular olabilir ama aklıma gelen tek şey bunlar.
Anger of stick olabilirmi hocam?

Anger of stick olabilirmi hocam?
çöp adamlı değildi böyle bikaç farklı karakter vardı

@arda5050
Sinirli çocuk olabilir mi?
yok değil

Street fighter olabilir mi
onu da aratmıştım googlede ama değil

Geri
Yukarı