Sokak kedileri için mama önerisi

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Daha önce Temizmama'dan 15 kg Micho alıyordum, zamlardan sonra 532 TL olmuş artık bütçemi aşıyor.

250-300 TL civarına 10-15 kg kedi maması önerilerinizi bekliyorum. Tavuklu olursa daha çok severler.

@LOTR Manyağı hocam daha önce tavsiyelerinizden yararlanmıştım, görüş belirtebilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Ben Goody alıyorum ama her kedi yemiyor, küçükken beslemeye başladıklarım aç ise yiyor. Kısacası yiyen de var yemeyen de.

Volipet diye bir YouTube kanalı var orada kedi mamaların içeriğiyle ilgili video çekiyor sokak kedileri içinde mama söylüyordu fiyat performans hem de içeriği zaralımı değil mi söylüyordu bakmanda fayda var.

Ben Goody alıyorum ama her kedi yemiyor, küçükken beslemeye başladıklarım aç ise yiyor. Kısacası yiyen de var yemeyen de.
Yorum için teşekkürler. Araştırdığımda dediğiniz gibi birçok kedinin yemediğini yazmışlar.

Volipet diye bir YouTube kanalı var orada kedi mamaların içeriğiyle ilgili video çekiyor sokak kedileri içinde mama söylüyordu fiyat performans hem de içeriği zaralımı değil mi söylüyordu bakmanda fayda var.
İlgili videoyu izledim, gerçekten çok faydalıydı. Önerdiğiniz için sağ olun. Videoda aklımdaki çoğu markayı eledi, BestPet adlı markayı beğendi. O da Temizmama'nın sahibi olan Çağatay adlı şirketin fason üretimiymiş, içerik listesi Mito'yla hemen hemen aynıydı. 15 kg Mito'yu satın aldım. Umarım sever bizimkiler :D

Başkaları izlemek isterse diye videoyu bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,

Durum nedir? Tavsiye eder misiniz bu mamaları?
Goody, mito gibi mamalar sokak hayvanları için bile zararlı. Tamam onlar sokakta yemek bulamıyor ne versek iyidir diye düşünüyor olabilirsiniz ancak içeriği kötü mamalar onlara da zarar veriyor. Klasik segmentte Pawpaw ve biraz üstünde Enjoy var bunlar denenebilir.

Geri
Yukarı