Sokak röportajı yapan gazetecilere ev hapsi ve yurt dışına çıkış yasağı

Yorumları okurken kahkaha attım yahu :) Arkadaşlar sabredin 1-2 sene içinde tüm devran dönecek. Zamanında tüp kuyruğu bekledik ekmeği karneyle aldık diyen dalkavukların hepsi şimdi halk ekmek kuyruğunda benzin kuyruğunda. Hepsi kan ağlıyor ama hala bazı şeyleri "reislerine" yakıştıramıyorlar.

Bu dünyada Allah var. Allah varsa ilahi adalet var. Allah yok tanrı yok diyen arkadaşlar içinse Karma var. Var mı var aga, devran öyle bir dönüyor ki... Şuan ekonominin her kötüye gidişinde mutlu oluyorum içim kıpır kıpır. Umarım 40 50 tl olur dolar da yiyecek ekmek bulamaz bu at gözlüklü insanlar. Umarım olur.

İşte o zaman ben en büyük reisçi olacağım. 15 Yıldır kendimi yırtıyorum anlamıyorlar. Yumurta bir taraflarına dayandıktan sonra fikir değiştirmek felan yok öyle ya. Biraz da siz sürünün :)
Hocam "Anamı üstünde yakalasam suç anamdadır." diyen kişiler bile vardı. Seçmen kesimi kesinlikle bu leş hayatı hak ediyor ama masumların hakkınıda unutmamak lazım. En komikleri de ekonominin böyle olmasının sebebi dış mihraklar olduğunu sanıp, sosyal medyalarda Osmanlıcılık oynayan ve Turan birliği kurulacağını zanneden zavallılar. :D

Hocam "Anamı üstünde yakalasam suç anamdadır." diyen kişiler bile vardı. Seçmen kesimi kesinlikle bu leş hayatı hak ediyor ama masumların hakkınıda unutmamak lazım. En komikleri de ekonominin böyle olmasının sebebi dış mihraklar olduğunu sanıp, sosyal medyalarda Osmanlıcılık oynayan ve Turan birliği kurulacağını zanneden zavallılar. :D
Artık iş işten geçti hocam. Ben yıllardır yanıyorum kurunun yanında. 15 yıldır ya aklım erdiğinden beri yırtınıyorum. Benim 10 sene önce gördüğüm şeyi, cebindeki para eksilince gören dalkavukları insan olarak görmüyorum. Şu saatten sonra dediğim gibi seçim olduğu dakika gidip bu olayların sorumlularını destekleyeceğim. Biraz da bu kesim sürünsün artık benden günah gitti.

Çıkmadığım mahkeme mi kaldı, katılmadığım yürüyüş mü kaldı. Sırf Türkçü pankart açtığım için nezarette mi yatmadım, şehit haberi yapmayan gazeteye küfrettiğim için cumhur başkanına hakaretten mi yargılanmadım. Artık cidden benim burnuma kadar geldi. Umarım sonumuz daha kötü olur -ki olacak da.

Artık iş işten geçti hocam. Ben yıllardır yanıyorum kurunun yanında. 15 yıldır ya aklım erdiğinden beri yırtınıyorum. Benim 10 sene önce gördüğüm şeyi, cebindeki para eksilince gören dalkavukları insan olarak görmüyorum. Şu saatten sonra dediğim gibi seçim olduğu dakika gidip bu olayların sorumlularını destekleyeceğim. Biraz da bu kesim sürünsün artık benden günah gitti.
Yetim hakkı yemekten korktuğum için ve ileride doğacak çocuklarımız, genç nesiller için bu düzeni değiştirmek bizim görevimiz hocam. Cahil kesime olan öfkeden dolayı geleceği çöpe atmamak gerekir. Buna sadece ekonomik yönden bakmayın, adalete ve eşitliğe de ihtiyacımız var. O yüzden bu tarz önem arz eden durumlarda öfke ile hareket etmemek lazım.

Yetim hakkı yemekten korktuğum için ve ileride doğacak çocuklarımız, genç nesiller için bu düzeni değiştirmek bizim görevimiz hocam. Cahil kesime olan öfkeden dolayı geleceği çöpe atmamak gerekir. Buna sadece ekonomik yönden bakmayın, adalete ve eşitliğe de ihtiyacımız var. O yüzden bu tarz önem arz eden durumlarda öfke ile hareket etmemek lazım.
Anlık böyle patlıyorum işte ne yapayım. Siz de haklısınız. Ben zaten haksız olduğumu biliyorum bu konuda ama artık yoruldum. Akışına bıraktım bakalım izliyorum.

Anlık böyle patlıyorum işte ne yapayım. Siz de haklısınız. Ben zaten haksız olduğumu biliyorum bu konuda ama artık yoruldum. Akışına bıraktım bakalım izliyorum.
Hepimiz yorulduk, yıllardır bende anlata anlata yoruldum. Artık o kadar yoruldum ki beyaz partili bir seçmen gördüğüm zaman direkt engelliyorum. Eğer olurda ekonomik OHAL ilan edilmez ve seçim yapılırsa kesinlikle size düşen görevi yerine getirin hocam. :)

Geri
Yukarı