Soket 775 İşlemci Soğutucusu Montaj

Pinleri terse çevirip tam olarak çek. Sonra yuvaya oturt pinlere bastır. Dikkat et pinleri kırma veya yamultma. Bir video vardı bulabilirsem bir arayayım.

Pinleri yuvaya oturtup plastikleri yan tarafa çevir. Zaten kitapçığında nasıl monte edeceğin yazar.

Ters derken sağ sol anlamında. Sola doğru sonuna kadar döndür ve yukarı kaldır. Yuvaya oturt ayakları kontrol edip pinlerin üstüne bastır.
Tamam anladım. Seçimim güzel olmuş mu?

Pinleri yuvaya oturtup plastikleri yan tarafa çevir. Zaten kitapçığında nasıl monte edeceğin yazar.
İşlemci fanında kitapçık mı geliyor? Geliyorsa yapabilirim o zaman. Teşekkürler.

Stok soğutucu benzeri ama az da olsa daha iyi performans alır. Sesini bilemem. Bende eski bilgisayara 4770K dan çıkan stok soğutucuyu takıcam. İyice eskidi ses yapıyor.
Sağ olasın abi. Çok yardımcı oldun. Şuan taktım. Termal macunu bi güzel sıktım dağıttım. Ondan sonra işlemciyi oturttum. Şuan çalışıyor. Sağ olasın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı