Şok'ta Papara kartı satıştan kalktı mı?

Evet yeni gelecek daha Papara duyurmadi ama bazı mağazalarda satılmaya başlandı geçen gün gordum ama daha kutuyu açmamışlardı.

Var, senin olduğun bölgedeki şokta olmaması başka bölgelerde de olmadığı anlamına gelmiyor.
Öyle miymiş :D yaşamım boyunca birden fazla değişik bölgede yaşadım türkiye içerisinde ve bulundum. Tosla, ininal ve değişik kartlar haricinde papara lite görmedim :D istiyorsanız gelin birden fazla şok marketi gezelim.

Öyle miymiş :D yaşamım boyunca birden fazla değişik bölgede yaşadım Türkiye içerisinde ve bulundum. Tosla, ininal ve değişik kartlar haricinde Papara Lite görmedim :D istiyorsanız gelin birden fazla şok marketi gezelim.

Yeni başlıyor galiba satışına önceden hiç satilmiyordu benim bildiğim.

Öyle miymiş :D yaşamım boyunca birden fazla değişik bölgede yaşadım Türkiye içerisinde ve bulundum. Tosla, ininal ve değişik kartlar haricinde Papara Lite görmedim :D istiyorsanız gelin birden fazla şok marketi gezelim.

Birden fazla gezmemize gerek yok yaşadığım bölgedeki evime yakın şokta da satılıyor Papara.

Birden fazla gezmemize gerek yok yaşadığım bölgedeki evime yakın şokta da satılıyor Papara.
Hayır satılmıyor :D gittiğiniz zaman bir fotoğrafını atın da görelim. Papara Card ŞOK'ta satılıyor mu?
yeni satışa çıktıysa bilemiyorum ama hiç satılmıyordu daha önce. Şok'ta paycell, tosla ve ininal kart vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@GTX 1080 Gayet yeterlidir herhalde, bugün merak edip gittim başlanmış satışına.

Dosya Ekleri

• 20240115_172403.jpg
    20240115_172403.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 44
Hayır satılmıyor :D gittiğiniz zaman bir fotoğrafını atın da görelim. Papara Card ŞOK'ta satılıyor mu?
yeni satışa çıktıysa bilemiyorum ama hiç satılmıyordu daha önce. Şok'ta paycell, tosla ve ininal kart vardı.

Konu fazla uzadı gibi :D bu yorumun paylaşıldığı tarih itibariyle Papara Card'ları için güncel anlaşmalı satış noktaları CarrefourSA, Hepsiburada, Trendyol, D&R, Hakmar, Teknosa ve ŞOK marketleridir.

Bu mesajı ilerleyen tarihlerde okuyorsanız anlaşmalı satış noktalarında değişiklik olabilir ancak güncel bilgi için her zaten Papara'nın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.​

1705328506536.png

Bildiğim kadarı ile yeni düzenlemeden sonra (1 yıldır) Lite Card satışı durduruldu.
Black Card sistemi de değişti artık Black Card alırken renk seçebilirsiniz ama eskisi gibi isim yazmıyor.

Screenshot_20240115_173004_Papara.jpg

Geri
Yukarı