Şok'tan Papara alınıp direkt kullanılabilir mi?

Onaysız hesap kullanıp marketten para yükleyeceksen -zaten para çekemezsin onaysızda- Papara, İninal ve Tosla senin işini görür. İninal ve toslada aylık ücret var ve İninal çok daha fazla komisyon kesiyor. O yüzden en iyisi Papara. Şok'tan 2₺, CarrefourSA ve TeknoSA'dan ücretsiz para yükleyebilirsin. Başka da alternatif kalmıyor.

Peki siz ne önerirsiniz hocam
Hocam Papara alın, en iyisi o fiziksel kart bulunanlarda. Akbank ATMlerinde ücretsiz diğerlerinde 1+%1 komisyon diye biliyorum.

Onaysız hesap kullanıp marketten para yükleyeceksen -zaten para çekemezsin onaysızda- Papara, İninal ve Tosla senin işini görür. İninal ve toslada aylık ücret var ve İninal çok daha fazla komisyon kesiyor. O yüzden en iyisi Papara. Şok'tan 2₺, CarrefourSA ve TeknoSA'dan ücretsiz para yükleyebilirsin. Başka da alternatif kalmıyor.
Ben paycell kullanıyorum gayet iyi kart ile para çekerken komisyon da kesmiyot.

Ben paycell kullanıyorum gayet iyi kart ile para çekerken komisyon da kesmiyot.
Evet de marketten para yükleyecekse ve onaysız hesap kullanacaksa, Paycell'de marketten para yükleyemez ve Papara onaysız hesap'ta para çekemez. Marketten para yükleyebiliyor muyum diye de sormuş. Genel kullanım için Paycell de iyi.

Geri
Yukarı