Sol ALT Tuşu Fonksiyonunu Düzenleme

KaanRobert

Nanopat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak: Şimdi ben sol ALT+Q yapınca @ işareti çıkmıyor; fakat Q tuşu çalışıyor ve bütün ALT fonksiyonlarını yapabiliyorum. Ayrıca Alt Gr ile Q yapınca da @ işareti çıkıyor. Bir tek sol ALT Q yapınca çalışmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
KaanRobert

KaanRobert

Nanopat
Yer
Sorun değil. Alt Gr ile yapılıyor.
Aslına bakarsanız benim için sorun, 10 senedir sol altı kullanıyorum. Doğal olarak da parmaklarımı ona göre konumlandırıyorum.

MehmetS00

Nanopat
Bende de CTRL + ALT + Q alışkanlığı var. Sol tarafta CTRL basmak daha kolayınıza gelir diye düşünüyorum düzenleyemediğimizi varsayarsak.

KS
KaanRobert

KaanRobert

Nanopat
Yer
Bende de CTRL + ALT + Q alışkanlığı var. Sol tarafta CTRL basmak daha kolayınıza gelir diye düşünüyorum düzenleyemediğimizi varsayarsak.
Hocam ben de düşündüm de aynı anda 3 tuşa basmak bi garip geliyor.

berkingbad

Hectopat
(Gerek kalmadı)

efemint

Nanopat
Klavyeyi değiştirmiş olabilir misin? Bende G105 var sadece sağ tarafdaki alt ile oluyor. Sol alt ve CTRL + alt + Q fonksiyonları çalışmıyor klavye ile alakalı bir durum galiba. Sol alt ile yapıldığını ben ilkkez sizden duydum garip.

KS
KaanRobert

KaanRobert

Nanopat
Yer
Klavyeyi değiştirmiş olabilir misin? Bende G105 var sadece sağ tarafdaki alt ile oluyor. Sol alt ve CTRL + alt + Q fonksiyonları çalışmıyor klavye ile alakalı bir durum galiba. Sol alt ile yapıldığını ben ilkkez sizden duydum garip.
İlk kez duymaniz sasirtici, ayrica hayir klabye degistirmedim.

Yukarı