Sol ayak bir anda soğudu

edwardMOHCTA

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır hiçbir şey yoktu havalar soğukken oluyordu ama cidden soğuktu, eksi derecelere geliyordu neredeyse. Hava şimdi sıcak yarı çıplak dolaşıyorum evde. Bir anda sol ayağım üşümeye başladı ve biraz yanma hissi oluyor. Hastane 2 saatlik mesafede yarın evime döneceğim ve doktora görüneceğim. O yüzden acile gidemem. Aranızda bilgili olan varsa yardımcı olabilir mi? Yaş 16.

Eğer ayağın bir anda soğuyup ısınıyorsa basma bozukluklarından, kanda hemoglobin yüksekliğinden, amiloidoz birikiminden, şeker hastalığından (diyabetik ayak), vitamin eksikliklerinden, tarsal tünel sendromundan, lomber disk hernisi (bel fıtığı), siyatik sinir hasarından, yoğun alkol alımı nedeni ile B12 vitamini eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.
Eğer ayağın bir anda soğuyup ısınıyorsa basma bozukluklarından, kanda hemoglobin yüksekliğinden, amiloidoz birikiminden, şeker hastalığından (diyabetik ayak), vitamin eksikliklerinden, tarsal tünel sendromundan, lomber disk hernisi (bel fıtığı), siyatik sinir hasarından, yoğun alkol alımı nedeni ile B12 vitamini eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Not: Bunları nereden biliyorum diye düşünürsen bana da doktorum söyledi aynı şey benim başıma geldi ve maalesef diyabet olduğumu öğrendim.

Not: Bunları nereden biliyorum diye düşünürsen bana da doktorum söyledi aynı şey benim başıma geldi ve maalesef diyabet olduğumu öğrendim.
Akşam akşam içimizi kararttın be reis 😶‍🌫️

Yeni konular

Geri
Yukarı