Çözüldü Sol Click basılı tutunca nişangah değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Martinezzz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gazeteci
Merhaba arkadaşlar. Görselde eklediğim gibi bombada sol Click basılı tutunca 2 saniye sonra nişangah böyle oluyor aşırı sinirimi bozdu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-11 230120.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-11 230120.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 26
Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Görselde eklediğim gibi bombada sol Click basılı tutunca 2 saniye sonra nişangah böyle oluyor aşırı sinirimi bozdu nasıl düzeltebilirim?

1715458550913.png

En üstte Ayarlara git var benim de seçtiğim o düğmeye basınca otomatik oraya atacak seni.

1715458635625.png

Ortada gördüğün gibi bombalar yanlarında tikler var. Bu tikleri kaldırdığında sorunun çözülür. İstersen sadece El bombasında kalsın diğerlerinde olmasın dersen öyle de seçebilirsin. Ya da 2 saniyede bir olmasına sinir olduysan yarım saniye ya da bir saniye olarak ayarlayabilirsin. Normal nişangahı göster butonu o koordinat ekseni geldiğinde üstünde senin Cross'unu da gösteriyor galiba yanlış olmasın ama ben öyle anladım.
Yeni geldi bomba atmaya yardımcı olma açısından oyuna girip ayarlardan ekran görüntüsü atarım birazdan ama bence güzel işe yarıyor bazı yerlerde hizalaması felan kolay oluyor.

1715458550913.png

En üstte Ayarlara git var benim de seçtiğim o düğmeye basınca otomatik oraya atacak seni.

1715458635625.png

Ortada gördüğün gibi bombalar yanlarında tikler var. Bu tikleri kaldırdığında sorunun çözülür. İstersen sadece El bombasında kalsın diğerlerinde olmasın dersen öyle de seçebilirsin. Ya da 2 saniyede bir olmasına sinir olduysan yarım saniye ya da bir saniye olarak ayarlayabilirsin. Normal nişangahı göster butonu o koordinat ekseni geldiğinde üstünde senin Cross'unu da gösteriyor galiba yanlış olmasın ama ben öyle anladım.

Çözüm
Eki Görüntüle 2193292

Eki Görüntüle 2193297

Tamamdır oldu teşekkürler :)

Geri
Yukarı