Sol el Claw Grip mouse önerisi

Fatih Ata

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
A.S.A.P
Şu an Logitech G300s kullanıyorum ve yaklaşık 2 gün önce bozuldu. Yeni bi mouse bakıyorum bütçem 200-220TL civarı. Aynı zamanda mouse'u sol elle kullanıyorum. Genelde FPS oyunlar oynuyorum o yüzden makro, atanabilir tuş falan pek işime yaramıyor.Ama biraz da göze hitap etmesi kötü olmaz. Mouse'u CLAW tutuşu olarak kullanıyorum. Aklımda Corsair Harpoon var ama solak olduğum için farklı önerileriniz varsa alabilirim.

Dosya Ekleri

• claw.jpg
    claw.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 174
Harpoon sol ele uygun değil heralde. G102 alabilirsiniz.
G102'nin solunda 2 adet programlanabilir tuşu olduğundan yüzük ve serçe parmağım tam o tuşların üstüne geliyo. oyunun ortasında yanlışlıkla basabilirim diye düşündüm ve claw için fazla ince uzun bi mouse gibi?

Aksine Logitech G102 faresi Claw grip için uygundur.
Ürünü canlı olarak görmediğim için ince uzun bi mouse olarak değerlendirmiştim fakat biraz üstüne düşüp 1-2 inceleme videosu izleyince tam elime göre olduğuna karar verdim. Umarım soldaki atanabilir tuşlar sıkıntı yaratmaz solak olduğum için. Sipariş ediyorum şuan teşekkürler

Ürünü canlı olarak görmediğim için ince uzun bi mouse olarak değerlendirmiştim fakat biraz üstüne düşüp 1-2 inceleme videosu izleyince tam elime göre olduğuna karar verdim. Umarım soldaki atanabilir tuşlar sıkıntı yaratmaz solak olduğum için. Sipariş ediyorum şuan teşekkürler
Hayırlı olsun güle güle kullanın. İmkan varsa inceleme bekliyorum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. İmkan varsa inceleme bekliyorum.
Bugün elime ulaştı, ilk bakış olarak şunu söyleyebilirim ki elime biraz küçük geldi ve biraz hafif gibi. Ama F/P olarak beni memnun etti. Soldaki 2adet kişiselleştirilebilir tuşu da düşündüğüm gibi beni üzmedi. Yanlışlıkla basma durumu olmayacak gibi

Bugün elime ulaştı, ilk bakış olarak şunu söyleyebilirim ki elime biraz küçük geldi ve biraz hafif gibi. Ama F/P olarak beni memnun etti. Soldaki 2adet kişiselleştirilebilir tuşu da düşündüğüm gibi beni üzmedi. Yanlışlıkla basma durumu olmayacak gibi
Doğru söylüyorsun hafif bir mouse. Ancak bu benim oyunlarda hızlı tepki verirken işimi kolaylaştırıyor kendim için söylüyorum. Bu arada fareyi kullanmıyorum sadece hafif bir mouse kullandığım için biliyorum. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı