Sol testiste kist

Burak69

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar renkli doppler ultrason sonucu görselde mevcut. Yaklaşık iki haftadır sol testisimde bacağima ve sol alt karnima vuran agrilar var. Sürekli degil ara ara iğne batması şeklinde yüksek ağrilarim yok. Doktor sıkıntın yok kafaya takma dedi. Agrı kesici falan bile yazmadı bir tane bitkisel destekli sipariş usulu alinabilen bol mineral vitamin iceren ilaç önerdi sadece. Arkadaşlar internette bu kadar küçük kistler ağrı yapmaz diyorlar ama benim sol testiste hassasiyet ve böyle rahatsız edici bir durum var. Ayakta oldugunuzu düşünün sol testisimin sol tarafından içeri dogru hafif bastırmamda (testisin arka kısmına doğru testis yüzeyinde değil) yumuşak bir kist veya bir damar gibi bir şey var yumuşak. Rahatsızlık veren kısım orası. Orayla hafif oynamamda sızı hafif ağrı yapıyor. Şu ana kadar ilaç vs kullanmadım. Arkadaşlar doktor biraz gıcık bir tipti fazla detaylı konuşamadık. Doktor bir arkadasımız ya da bilgi sahibi arkadaşlar yardimci olursa memnun olurum. Biraz karisik kurusuk yazdim kusura bakmayin. Cevaplarsaniz sorunuza göre cevapları yazayım. Yardimlarinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230728_093140.jpg
    IMG_20230728_093140.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 79
Hocam başka doktorada görün ayrıca yeni bir ultrasonda çek. Radyolog Varikosel görmemiş yani damar değilmiş ama dediğim gibi başka doktor ve başka ultrason çek. Önemli değil gibi ama yinede baktır.

Hocam başka doktorada görün ayrıca yeni bir ultrasonda çek. Radyolog Varikosel görmemiş yani damar değilmiş ama dediğim gibi başka doktor ve başka ultrason çek. Önemli değil gibi ama yinede baha

Hocam başka doktorada görün ayrıca yeni bir ultrasonda çek. Radyolog Varikosel görmemiş yani damar değilmiş ama dediğim gibi başka doktor ve başka ultrason çek. Önemli değil gibi ama yinede baktır.
Haklısın hocam öyle yapmak lazım

Farklı üroloji doktoruna çık. "Kadın madın ben buna elletmem" dersen mazallah ileride tohumu eksik atarsın belli olmaz. 😂
En kötü dahiliye veya genel cerrahiye çıkarsın.
Valla ultrasonda indirdik donu doktor kontrolü yaptı. Bu aşamadan sonra utanma falan olmaz yani o eşiği geçtik😀

Geri
Yukarı