Solar powerbank önerisi

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Başlıktan da anlaşılacağı üzere güneş enerjisi ile şarj olan powerbank satın almak istiyorum. Kullanan varsa yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Gerçek mi bilmiyorum.

Kamp işi ile uğraşmıyorsanız bu tür ürünler pek güzel değil, neden bu tür ürünü düşünüyorsunuz? Ona göre öneri yapacağım.
Sürekli uzun yol yapıyorum ve cihazımı aracımın şarj ünitesine bağlamak istemiyorum. Bundan dolayı sürekli yanımda powerbank taşıyorum. Bunun güneş enerjili olması araç içerisindeki kablo karışıklığını önleyecek. Tabi ki ileride kamp için de kullanılabilir. Normal bir powerbank performansından daha aşağı bir şey olsun istemiyorum. Stabil çalışan kaliteli bir ürün arıyorum.

Sürekli uzun yol yapıyorum ve cihazımı aracımın şarj ünitesine bağlamak istemiyorum. Bundan dolayı sürekli yanımda powerbank taşıyorum. Bunun güneş enerjili olması araç içerisindeki kablo karışıklığını önleyecek. Tabi ki ileride kamp için de kullanılabilir. Normal bir powerbank performansından daha aşağı bir şey olsun istemiyorum. Stabil çalışan kaliteli bir ürün arıyorum.
Hocam güneş enerjili olduğu için tam performans vermeyecektir. Normal bir Powerbank kalitesinde olsun diyorsanız, bunu önermem şahsen. Oyuncak gibi geliyor bana. Tercih size kalmış.
https://www.hepsiburada.com/solar-g...agaza=MODERN+TEKNO&url_src=and-product-detail bunu öneririm, ama tam emin değilim. 100 TL'ye 50 TL de indirim var bu ürün 72 TL'ye gelir size.

Açıkçası panelli olanlar düşündüğünüz gibi verimli değil. Çabuk bozuluyor.
Düşük bütçe ile en iyi alınacak: Alın keyfinize bakın. Ben bunu 2 yıldır kullanıyorum.
Biraz daha yüksek bütçe: Bunu da kullanıyorum 2 haftadır memnunum.

Açıkçası panelli olanlar düşündüğünüz gibi verimli değil. Çabuk bozuluyor.
Düşük bütçe ile en iyi alınacak: Alın keyfinize bakın. Ben bunu 2 yıldır kullanıyorum.
Biraz daha yüksek bütçe: Bunu da kullanıyorum 2 haftadır memnunum.
Hocam iyi güzel hoş da zaten hali hazırda Xiaomi marka powerbank kullanıyorum. Benim derdim düşük bütçe de değil ayrıca. Çok kaliteli bir güneş enerjili powerbank arıyorum. Aradığımın dışında önerme yapmanızı istemedim sizden.

Yeni konular

Geri
Yukarı