SOLIDEE %75 mekanik oyun klavyesi iyi mi?

• Konuyu başlatan Volexy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 464

Volexy

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşımın babası Fransa'dan bana klavye hediye edeceğini söyledi ve bunu getirecekmiş tabii hediye seçilmez fakat klavye hakkında bilgisi olan varsa bu klavyeyi yorumlayabilir mi tuşlarında RGB yok ama neyse ki bakmadan yazabiliyorum.

Arkadaşlar arkadaşımın babası Fransa'dan bana klavye hediye edeceğini söyledi ve bunu getirecekmiş tabii hediye seçilmez fakat klavye hakkında bilgisi olan varsa bu klavyeyi yorumlayabilir mi tuşlarında RGB yok ama neyse ki bakmadan yazabiliyorum
Açıkçası markayı duymadım ve bilmiyorum. Youtube üzerinden incelemeleri mevcut mu baktınız mı acaba?

Outemu red fakat bende Gateron optik yellow Switch var PCB'si hotswap klavyenin değiştirmeyi dusunuyorum.
bak gateronla değiştireceksen olur bende blitzwolf bw-kb3 sarı kullanıyorum aşırı güzel yani onun dışında yerleri uygunsa alınabilir outemu kullanacaksan kısa sürede pırtlar bozulana kadar mevcutları kullan sonradan gateron geç.

Bak Gateron'la değiştireceksen olur bende Blitzwolf BW-KB3 sarı kullanıyorum aşırı güzel yani onun dışında yerleri uygunsa alınabilir Outemu kullanacaksan kısa sürede pırtlar bozulana kadar mevcutları kullan sonradan Gateron geç.

Tamam o zaman oyle yaparım daha uzun ömürlü olur.

Arkadaşlar arkadaşımın babası Fransa'dan bana klavye hediye edeceğini söyledi ve bunu getirecekmiş tabii hediye seçilmez fakat klavye hakkında bilgisi olan varsa bu klavyeyi yorumlayabilir mi tuşlarında RGB yok ama neyse ki bakmadan yazabiliyorum.
dostum klavyenin aynısını almayı düşünüyorum şuan ne durumda nasıl klavye öneriyormusun

Yeni konular

Geri
Yukarı