SolidWorks kurduktan sonra Ryzen 5 3600 bilgisayar kasıyor

Ufukgnydn

Centipat
SolidWorks 2019 SP4 kurulumu yaptıktan sonra, programı çalıştırmasam bile bilgisayar aşırı derecede kasıyor arata tırrt diye sesler geliyor. Format atıp tüm güncel sürücüleri yükleyip Windows güncellemelerini yapip tekrar dededim yine aynı sorunlar karşılaştım.

Bilgisayar özellikleri de şu şekilde;
  • Windows 10 Pro
  • AMD Ryzen 5 3600
  • MSI RX590 Armor 8G
  • WD 500GB Blue NVMe M.2 SSD
  • 32 GB 3000MHz RAM
  • MSI B540M GAMING

SolidWorks 2019 SP4 kurulumu yaptıktan sonra, programı çalıştırmasam bile bilgisayar aşırı derecede kasıyor arata tırrt diye sesler geliyor. Format atıp tüm güncel sürücüleri yükleyip Windows güncellemelerini yapip tekrar dededim yine aynı sorunlar karşılaştım.

Bilgisayar özellikleri de şu şekilde;
  • Windows 10 Pro
  • AMD Ryzen 5 3600
  • MSI RX590 Armor 8G
  • WD 500GB Blue NVMe M.2 SSD
  • 32 GB 3000MHz RAM
  • MSI B540M GAMING

Bende güncel bir Solid Works tasarımcısıyım, sistemim de Ryzen 5 2600X var, 16GB 3200MHz RAM'ler ile GTX 1660Ti eşlik ediyor sisteme. Böyle bir sorun yaşamadım hiç. Fakat kullandığım yazılım orjinal bir etkisi oluyor mu bilmiyorum.

Bende güncel bir Solid Works tasarımcısıyım, sistemim de Ryzen 5 2600X var, 16GB 3200MHz RAM'ler ile GTX 1660Ti eşlik ediyor sisteme. Böyle bir sorun yaşamadım hiç. Fakat kullandığım yazılım orjinal bir etkisi oluyor mu bilmiyorum.
Ben orijinal yazılım kullanmıyorum. Solidworks Gtx1060 da yağ gibi çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı