SolidWorks lisans etkinleştirme başarısız oldu hatası

Melih2626

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Öncelikle merhabalar, öğrenci sürümünü kullanmaktayım. Deneme sürümü lisansım bitti, bu yüzden SolidWorks artık açılmıyor. Öğrenci lisans kodu elimde mevcut ancak programda lisansı girebileceğim bir yer yok. Sürekli olarak Online etkinleştirme yapıyor oradan da daha kodu bile girme yerine ulaşamadan etkinleştirme işlemi başarısız oldu diye bir hata veriyor. Fotoğrafları sizinle paylaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Ekran Görüntüsü (621).png

Ekran Görüntüsü (622).png

Ekran Görüntüsü (623).png

Ekran Görüntüsü (624).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar, öğrenci sürümünü kullanmaktayım. Deneme sürümü lisansım bitti, bu yüzden SolidWorks artık açılmıyor. Öğrenci lisans kodu elimde mevcut ancak programda lisansı girebileceğim bir yer yok. Sürekli olarak Online etkinleştirme yapıyor oradan da daha kodu bile girme yerine ulaşamadan etkinleştirme işlemi başarısız oldu diye bir hata veriyor. Fotoğrafları sizinle paylaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Eki Görüntüle 805736

Eki Görüntüle 805737

Eki Görüntüle 805738

Eki Görüntüle 805739

Yeni bir öğrenci sürümü al sitesinden. AutoCAD'de bende aynısını yaşamıştım.

Yeni bir öğrenci sürümü al sitesinden. AutoCAD'de bende aynısını yaşamıştım.

İnternet hızım yavaş olduğundan dolayı açıkcası tekrar indirmeden bir yolunu bulmaya çalışıyorum. Eğer bulamazsam en son çare olarak dediğiniz işlemi yapacağım. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı