Solo 3 Wireless satılıp Anker Q20 alınır mı?

OFrkYzc

Hectopat
Daha fazla  
Şu an aktif olarak beats solo 3 kullanıyorum ama bazı şikayetlerim var. Kulaklarımı uzun kullanımda acıtmakta ve gürültü engellemeye ihtiyacım var. Sizce satıp Anker Life Q20'ye geçmek nasıl bir karar veya başka bir kulaklık tavsiyeniz var mı?
Satarsam yaklaşık 600-700 TL alacağım; bu fiyat bandında sıfır/ikinci el ne bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Life Q10 kullanıyorum boyutları hemen hemen aynı Q20 ile ses karakteristiği de oldukça yakın. Solo 3'ün sesi daha berrak fakat Q20 çok çok daha rahat bir kulaklık tercih size kalmış fiyat performansa baktığımızda Q20 çok daha iyi bir ürün rahatlık istiyorsanız geçmeye değer. Ayrıca Q20'nin bass performansı çok çok iyi.

Life Q10 kullanıyorum boyutları hemen hemen aynı Q20 ile ses karakteristiği de oldukça yakın. Solo 3'ün sesi daha berrak fakat Q20 çok çok daha rahat bir kulaklık tercih size kalmış fiyat performansa baktığımızda Q20 çok daha iyi bir ürün rahatlık istiyorsanız geçmeye değer. Ayrıca Q20'nin bass performansı çok çok iyi.

sağolun hocam tavsiye için, solo 3 satıp ikinci el studio 3 geçmeyi karar kıldım.

Geri
Yukarı