Solo leveling animesinin yeni bölümü çıktı

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Bu yılın en iyi animelerinden birisi olacağından emin olduğum Solo Leveling animesinin 3.bölümü yayınlandı.

Animenin konusu şu şekildedir:

On yıl önce insanların dünyasında büyü ve canavarların diyarını bağlayan bir "kapı" beliriverdi. Belli bir süre sonrasında bu "kapı"ların içinden korkunç canavarlar çıkmaya başladı. Bu canavarlarla savaşabilmek için sıradan insanlar bilinmeyen bir şekilde insanüstü güçlere sahip oldu ve bu insanlara "avcı" dendi. Yirmi yaşındaki baş karakterimiz sung jin-woo'da bu "avcı"lardan birisidir amma velakin kendisi en düşük rütbe olan e rütbesindeki diğer avcılara kıyasla bile acınası bir durumdadır. Bu yüzden insanlar aralarında ona "dünyanın en zayıf avcısı" demeye başladı ama yine de sung jin-woo insanların dediklerini umursamadan hasta annesinin hastane masraflarını karşılayabilmek için düşük seviye kapılarda canavar avlamaya devam etti. Her bir avında bir şekilde yaralanmayı başarabilen sung jin-woo yine de her seferinde bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır ama son avında işler kelimenin tam anlamıyla yanlış gider ve kendisini daha önce hiç karşılaşmadığı bir ölüm tuzağında bulur. Kendisini bekleyen bu ölüm tuzağında sung jin-woo hayatta kalabilecek midir acaba?

Dosya Ekleri

• 1680588256742.jpg
    1680588256742.jpg
    164,4 KB · Görüntüleme: 4.156
Son düzenleyen: Moderatör:
Manhwasında işlenişi ve çizimleri kurtardı seriyi, hikayesi bayağı.
Anime uyarlaması final verince bakarım.

Hocam 3.bölümde çok iyi geçti. Bende sizin gibi düşünüyorum fakat sabırsızlanıyorum ne yapalım :) çıktıgı gibi izliyorum

Hocam 3.bölümde çok iyi geçti. Bende sizin gibi düşünüyorum fakat sabırsızlanıyorum ne yapalım :) çıktıgı gibi izliyorum
Bu sezon boş geçiyor. Solo Leveling öyle pekte ahım şahım bir şey değil, korelilerin güç-fantazi takıntısı klişelerinden birisi.

Bu sezondaki Elite Of Clasroom - Solo Leveling ve Sousou no Frieren yapımlarının final yapmasını bekliyorum izlemek için.
Sadece Sousou no Frieren yapımının myanimelist sıralamasında 500 bin oyla tepeye yerleşmesi garibime gitti.

hocam sizce final yapmasınımı bekleyeyim bende?

Bu yılın en iyi animelerinden birisi olacağından emin olduğum Solo Leveling animesinin 3.bölümü yayınlandı.

Animenin konusu şu şekildedir:

On yıl önce insanların dünyasında büyü ve canavarların diyarını bağlayan bir "kapı" beliriverdi. Belli bir süre sonrasında bu "kapı"ların içinden korkunç canavarlar çıkmaya başladı. Bu canavarlarla savaşabilmek için sıradan insanlar bilinmeyen bir şekilde insanüstü güçlere sahip oldu ve bu insanlara "avcı" dendi. Yirmi yaşındaki baş karakterimiz sung jin-woo'da bu "avcı"lardan birisidir amma velakin kendisi en düşük rütbe olan e rütbesindeki diğer avcılara kıyasla bile acınası bir durumdadır. Bu yüzden insanlar aralarında ona "dünyanın en zayıf avcısı" demeye başladı ama yine de sung jin-woo insanların dediklerini umursamadan hasta annesinin hastane masraflarını karşılayabilmek için düşük seviye kapılarda canavar avlamaya devam etti. Her bir avında bir şekilde yaralanmayı başarabilen sung jin-woo yine de her seferinde bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır ama son avında işler kelimenin tam anlamıyla yanlış gider ve kendisini daha önce hiç karşılaşmadığı bir ölüm tuzağında bulur. Kendisini bekleyen bu ölüm tuzağında sung jin-woo hayatta kalabilecek midir acaba?
Bölüm çok yavaştı ya hiç ilerlemedi nerdeyse mangayı bilmiyorum da efsane olacak gibi anime saati saatine takip ediyorum

Hocam sizce final yapmasınımı bekleyeyim bende?

Bölüm çok yavaştı ya hiç ilerlemedi neredeyse mangayı bilmiyorum da efsane olacak gibi anime saati saatine takip ediyorum

Hocam katılıyorum evet her an acaba şimdi mi olacak şimdi mi oluyor diye diye geçirdim tabii ki bu bölümde beklediğimi alamadım muhtemelen 5 ya da 6.bölümde belki alırım beklediğim şeyi :) onun haricinde çok iyi ilerliyor umarım bozmazlar. Klişe olan güçlü karakter ve harem mevzularından bıktım gına geldi. Güçlü karakter olayını çok severim ama ne zaman böyle anime yapsalar hep bir harem ya da ecchi içeriyor solo leveling tam benim damagıma uyan bir anime gerçekten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı