Son 10 yıl içerisinde en çok eleştirilen oyunlar nelerdir?

Ben de ekliyorum;
  1. Assassin's Creed Unity. Çıktığı dönemde aşırı derecede bug içeriyordu. Bu nedenle çoğu insan bu oyunu oynayamadı bile. O yüzden de ağır şekilde topa tutuldu.
  2. Star Wars: Battlefront II. Bu oyun ilk çıktığında oyun içindeki mikro ödemeler aşırı derecede abartı seviyedeydi. Oyuna $60/€60 para veriyorsunuz fakat oyunu tam anlamıyla "oynayabilir" olmak için ekstra para harcamanız gerekiyordu. Bu nedenle herkes Electronic Arts'ı topa tuttu. EA'nin yaptığı Reddit yorumu 667 binin üstünde dislike aldı. Derken Mart/Nisan 2018'de EA geri adım attı.
Aklıma geldikçe diğer oyunları da yazacağım.

Merhaba arkadaşlar. Daha önceden insanların kişisel olarak nefret ettiği veya aldığına pişman olduğu oyunlarla ilgili Sosyal'de konular açılmıştı. O insanlardan biri de bendim. Fakat Sosyal'de tüm dünyaca eleştirilen oyunlar ile ilgili bir konu göremedim.

Son 10 yıl içerisinde (2010'dan sonra) çıkan oyunlar içerisinde tüm dünyaca en çok eleştirilen oyunlar nelerdir?
Son 1-2 yıl içinde CSGO VALORANT kavgası.

• Cyberpunk 2077
  • GTA Definitive Edition
  • No Man's Sky
  • Fallout 76
  • Warcraft 3 Reforged
  • eFootball 2022
  • AC Unity

• GTA V modları kaldırmak istediğinde ve Skyrim de modları parayla satıp yüzsüz bir şekilde modlardan kazanılan paranın çok küçük bir kısmını mod yapımcılarına vereceği zaman çok tepki almıştı, ikisi de geri adım atmıştı.

Son düzenleme:
Cyberpunk olabilir. 7 sene boyunca insanları beklentiye sokup, berbat bir oyun çıkardılar.
İlk fragmanı 2013'te çıktı fakat o sıralarda CD Projekt Red, Witcher 3 üzerinde çalıştığından dolayı Cyberpunk'ı tam anlamıyla geliştirmeye başlamamıştı. Cyberpunk tam olarak 2016 yılında geliştirilmeye başlandı. Yani gelişim süreci aslında 7 yıl değil, 4 yıl sürdü. Fakat bu oyunun berbat olduğu gerçeğini değiştirmez.

• Ghost Recon Breakpoint.
  • The Last of Us Part II. Bu oyunun hikayesi birçok insan tarafından beğenilmedi ve oyun bu nedenle ağır eleştiri aldı.

Geri
Yukarı