Son 3-4 ayda ilk 30 bin yapılır mı ?

Keşke... Ama ilk seneden bitirmeyi düşünüyorum. Mezuna kalma ihtimalim düşük.

Mezuna kalıp çok iyi bir şekilde ders çalışan ve bir önceki sıralamasını geçen az kişi oluyor yapabilmişken ilk sınavda bitirmek en mantıklısı ve benim konu eksiğim çok fazla TYT sayısalı bu yaz bitirmem gerekiyor babamdan da çok fazla destek alamıyorum bu gidişle yolun sonu sanayi gibi gözüküyor.

Mezuna kalıp çok iyi bir şekilde ders çalışan ve bir önceki sıralamasını geçen az kişi oluyor yapabilmişken ilk sınavda bitirmek en mantıklısı ve benim konu eksiğim çok fazla TYT sayısalı bu yaz bitirmem gerekiyor babamdan da çok fazla destek alamıyorum bu gidişle yolun sonu sanayi gibi gözüküyor.
Fark yok. 2-3 haftadır okula gitmiyorum. Deprem bölgesinde olduğum için. Artık haftaya tamamen başlıyorum derslere. İyi bir plan yaptım. Bu yaz TYT ve 11 Sayısalı bitireceğim. Sosyale belki hiç giremeyebilirim.

Hocam ben herhalde seneye daha iyi yaparım. 12 aylık çalışma 3 aylık çalışmadan daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı