Son bahar indiriminde oyun önerisi

240TL var. Aklımda Cyberpunk var ama sistemim kaldırır mı bilmiyorum yüksek ayarda açmalı. 1060 6 GB 1600 AF 16 GB RAM sistem var. Days Gone baktım ama beğenmedim. Horizon Zero Dawn onu da beğenmedim benlik değiller.
Epic'te olan oyunlar:
Detroit Become Human
TWD serisi
Aklıma Cyberpunk'tan başka oyun gelmiyor. Grafikleri hikayesi güzel bir de açık dünya olursa tadından yenmez. God of War, Uncharted ve Spider-Man fiyatları benim bütçeye kadar düşebilse alırım ama çok düşmezler galiba.

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    78,2 KB · Görüntüleme: 37
  • s.png
    s.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 40
240TL var. Aklımda Cyberpunk var ama sistemim kaldırır mı bilmiyorum yüksek ayarda açmalı. 1060 6 GB 1600 AF 16 GB RAM sistem var. Days Gone baktım ama beğenmedim. Horizon Zero Dawn onu da beğenmedim benlik değiller.
Epic'te olan oyunlar:
Detroit Become Human
TWD serisi
Aklıma Cyberpunk'tan başka oyun gelmiyor. Grafikleri hikayesi güzel bir de açık dünya olursa tadından yenmez. God of War, Uncharted ve Spider-Man fiyatları benim bütçeye kadar düşebilse alırım ama çok düşmezler galiba.
Cyberpunk mantıklı gibi senin için en uygunu.

Onu alırsam kenarda 125TL falan kalacak eğer haftaya kadar beklersem 250TL falan olacak. Başka ne önerirsiniz?

Hocam aslında kendinize 250 TL'den 90 TL gibi bir fiyat ayırıp XBOX Game Pass alabilirsiniz. Hem yüzlerce oyuna sahip olmuş olursunuz. 90 TL ayırırsanız, 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Zaten EA Play yanında ücretsiz olarak geliyor. Oradan da FIFA oynarsınız.
1669045508627.png

Hocam aslında kendinize 250 TL'den 90 TL gibi bir fiyat ayırıp Xbox Game Pass alabilirsiniz. Hem yüzlerce oyuna sahip olmuş olursunuz. 90 TL ayırırsanız, 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Zaten EA Play yanında ücretsiz olarak geliyor. Oradan da FIFA oynarsınız.
Eki Görüntüle 1580212

EA Play aldım 1 aylık onun dışında Game Pass'ta olan oyunlar var bende hepsi olmasa da çoğu var Epic'te falan. Sadece AC Origin dikkatimi çekti oda Steam'de 50TL falan oluyordu artan paraya onu alırım veya Odyssey alırım.

EA Play aldım 1 aylık onun dışında Game Pass'ta olan oyunlar var bende hepsi olmasa da çoğu var Epic'te falan. Sadece AC Origin dikkatimi çekti oda Steam'de 50TL falan oluyordu artan paraya onu alırım veya Odyssey alırım.

Anladım, aslında Cyberpunk 2077 aldıktan sonra fazla bir şey almanıza gerek yok gibi. Yine de almak istiyorsanız Ori alabilirsiniz. Ya da yapacağım çekilişleri bekleyin. :D

Epic'te olan oyunlar:
Detroit Become Human.
TWD serisi.

Bu arada konu dışı olacak ancak Forza 4 de oyundan atma sorunu sizde de var mı acaba? 30 dk oynuyorum ve bir anda oyun donuyor sistemin iyi olmasına rağmen.

Geri
Yukarı