Son Bir Yılda Ruh Sağlığı Hastalıklarında Muayene Olanlar 8 Milyonun Üzerinde

Yaşamaya verilecek en güzel tepkidir Delirmek. -Poyraz Karayel

Kimisi çok fakirdir, günlük yiyeceğini zor bulur ama çok mutludur.
Buna katılmıyorum. Adam çocuğuna istediği herhangi bir şeyi alamayınca sevinecek veya mutlu olacak hali yok. Adam eve bir ekmek götüremediği zaman mutlu olacak hali yok. Ben bu durumda olup mutlu olacağını sanmıyorum ve olamazda.
Eğer devlet halkın mutlu ve psikolojisi iyi olmasını istiyorsa. Ölmeyecek şekilde maaş değilde insan gibi yaşayacağı şekilde maaş verilmeli. Örneğin sabah akşam işte çalışan sadece haftada bir gün dinlenen biri üstelik, yazın hiç tatile gidemeyen ve ailesini de tatile götüremeyen birinin mutlu olmasını beklemek büyük saçmalık.
Mutluluğun parayla da ilgisi var kim ne derse desin. Bu ülkede mutlu olan insan sayısı derler ya bir elin parmağını geçmez aynı o durum. Kime sorsanız bir derdi var.

Bahsi geçen memleket Almanya değil mi?

Doğru.

Gitsek de bir şey yapmıyorlar bir kaç şey söyleyip anti depresan yazıp gönderiyorlar.

Atsız boşuna dememiş : Bu memleket geri zekalılarla, delilerle, ruh hastalarıyla doludur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…