[Son Dakika] Galatasaray Üniversitesi'nde Yangın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumu yapan bir ergen. Futbol fanatizmi... Bu beyin yoksullarını hangi sayfada buluyorsunuz?

Sayfada değil bütün sayfalarda bulmak mümkün.

Facebook veya Twitter'da herhangi bir futbol sayfasına girin hatta futbolla ilgisi olmayan bir sayfada bile böyle yorumlar mevcut.

Yangın olayı çok kötü hele GSÜ gibi köklü bir üniversite binasında. O ergenlerin yazdığıda kötü ama Ömer kardeşim burda sende ergenlik yapmışsın. Neymiş Aziz Yıldırım'ın gayrimeşru işleri varmış falan filan. Şu 3 Temmuz operasyonunun bir düzmece olduğunu bi galatasaraylı taraftarlar birde kupa kupa diye ağlayan trabzonlu taraftarlar anlamadı. Emenike gelmem diye birşey asla demedi hatta oyuncu ile tekrar anlaşıldı ama kulüp kiralamayı istemedi. Bilip bilmeden cahil taraftar yorumu yapma. O Aziz diye bahsetiğin adam sayesinde şuan Türkiye çoğu spor branşında daha iyi unutma bunu. Fenerbahçe'de oyuncularını gönderdi savaşa biz sanki elimizde dondurma izledik ya! Eğer benim dediklerimi yalanlıyabilecek isen yaz ben devam ederim.

Ve bu yazımın bazı insanlara vereceği rahatsızlıktan dolayı şimdiden özür dilerim. Eğer uyarı verecekseniz hiç durmayın. Benim için 1. Türkiye 2. Ailem 3.FENERBAHÇE'dir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…