Son Dakika Sokağa Çıkma Yasağı!

Çoğu işyeri saat 10.00 ve 20.00 arası açık olacak. Okullar geri kapanacak ve sinema gibi yerler yıl sonuna kadar kapalı olacak. Ocak ayına kadar kısıtlamalar sürdükten sonra tekrardan toplantı yapılıp kararlar görüşülecek.

Anlamadım ama sanırım haftasonu herkes için yasak var. 65 yaş üstüne ve 18 yaş altına da sürekli kısıtlamalar var sanırım.

Daha kapsamlı yasaklar gelmeli fakat gelebilir mi? nasıl gelsin paramı var? herkesin canı değerli kimse bile bile ateşe atlamak istemez ama bakması gereken ailesi varsa ne yapsın? bizi kıskanan dış mihraklar halkına para dağıtırken bizimkiler iban ile para dileniyordu yazık ki ne yazık imkanı olan evinden çıkmasın bu günleride unutmasın..

Bence çok kötü oldu.
Genel olarak kötü ama bu vakalarla olması doğru değil. İnsanları öldürmeye mı çalışıyorlar? Çift kat maske ve siperlikle bile korona oldum. Üstüne elimi hiç ağzıma yüzüme götürmedim ve sürekli yıkadım. Böyle bir ortamda okulları açmak kadar mantıksız bir şey yok.

Genel olarak kötü ama bu vakalarla olması doğru değil. İnsanları öldürmeye mı çalışıyorlar? Çift kat maske ve siperlikle bile korona oldum. Üstüne elimi hiç ağzıma yüzüme götürmedim ve sürekli yıkadım. Böyle bir ortamda okulları açmak kadar mantıksız bir şey yok.

Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı