Son dakika Ukrayna ordusu başladı, Rusları vurdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazım hatalarını kabul ediyorum hızlı yazdım. Fakat kendinden çok emin olma. Git attığım söze bak Atsız'ın Turancılık, Milli Değerler ve Gençlik kitabının 16.sayfasında (Ötüken Neşriyat) bulunuyor. Vahiy falan alıyorsun sanırım kopyala yapıştır yaptığımı gördüğüne göre.
Ekşi sözlüğe baktığın zaman aynı yazım hataları ile aynı yazı çıkıyor. Tesadüf galiba aynı yazım hataları 🤔🤔🤔

1- Ruh hastası lafını çekin.
2- Benim birinin sözünü paylaşmam o firi tamamen desteklediğim anlamına gelmez. Marx'ın sözünü paylaşsam komünist mi olacağım ?
3- Ben ırkçı değil daha çok Ziya Gökalp'in görüşlerini benimseyen bir Türkçüyüm. Türküm diyeni Türk sayarım gidip de kafatasını ölçüp sen Türk değilsin demem.
4- Turancılık ırkçılık değildir. Tıklayın 10 dakikanızı ayırır iseniz öğrenirsiniz.

Geldi gene 3. Dünya Savaşçıları...

Kolay kolay çıkmaaaaz.

1- Ruh hastası lafını çekin.
Nihal bence bir numaralı akıl hastasıdır. Bu da benim fikrim? Sana onu destekleyip desteklemediğini sormadım zaten. Örnek verdiğin şahıs ülkede yaşayan her farklı kültürü Türklere düşman olarak gören bir ruh hastasıdır.

Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra...
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara...
Lenin’den bahsederse karşında bir maskara,
Bir tebessüm belirsin sadece dudağında.

(Hüseyin Nihal Atsız, Bütün Türk Gençliğine)

Lenin'den bahsedenlere de maskara diyecek kadar boş bir adam Nihal. 😎 Boş adamları millete kahraman diye yutturmayın. Alman çanağı yalayıcısı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı