Son günlerde yaşanan internet problemi

Vodafone net kullanıyorum. 2 Gündür internet yok. Dsl bağlantı problemi var. O kadar arıza kaydı vs. verdik yapmadılar. Bekliyoruz bakalım.

ADSL TT kullanıcısıyım virüs muhabbeti başladı başlayalı internetin hızı aynı. Ne yukarı ne aşağı. Arkdaş TürkNet kullanıyor internet hızı dansöz gibi her saat değişiyor. TT'yi sevmiyorum felan ama bu durumlarda iyi iş çıkarıyor altyapıyı elinde tuttuğu için.

Son 2-3 gündür bu problemi yaşıyorum. 21 Nisan günü saat 21 civarlarında internetim yavaşlamaya başladı. YouTube vs. gibi sitelere girmeye çalıştığımda en az 2 dakika bekliyorum. Son günlerdeki yüklenmeden kaynaklıdır diye düşündüm. Gece 2 civarı internet biraz olsun düzeldi. Sabah tekrar yavaşladı.
2 Gündür bu şekilde sürekli gidip gelmeler oluyor internetimde. 144P de video izlenmiyor herhangi bir güncelleme ya da indirme de yapmıyorum. Az önce yaptığım teste dowloadım 10.76 uploadım 0.65 olarak gözüktü.
Bir kaç gün önce de üst komşum internet bağlatmıştı. Onunla bir ilgisi olabilir mi? Yoksa sorun tamamen son günlerdeki yüklenmeden mi kaynaklı?
Adamlar altyspı kaldırmaz diyorlardı demek ki haklılarmış. Adamlar haklılar. Zaten 1 Hazirands hızları geri düşürecekler, her şey normale döner . Hızlar artmadan önce bu kadar şikayet yoktu. Neyse.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı