İnternet son günlerde yavaşladı

Maalesef fotoğraf atamıyorum yetkim yok(muş) ama internetimde herhangi bir problem yok. Oyun içinde en fazla 70 ms aldım.
Sizde durum böyleymiş. Ping değerleri çok kötü ama sorun vardır, müşteri hizmetlerini arayın deneyin bi şansınızı. Hiç Turkcell kullanan yok mu? belki Turkcell'de de sorun vardır ki bende problem yok. Bu arada fotoğraf ekleme meselesini bir moderatöre soracağım cezam mı var diye.
Aradık geri dönen yok abonelik iptalı için 325 tl istiyorlar. Mahkum bırakıyorlar bi nevi.

Benimki Türk Telekom değil. İremnet. Sanırım başka ISS'lerde de bu sorun var. Sorun ISS ile alakalı değil.
Olabilir. TT kullananlar da çok memnun değillermiş. Çok kötü bir durum hem de Türkiye içinden ping değerinin bu kadar yüksek olması. Yılbaşında interneti değiştirmeyi düşünüyordum, TT listeden sildim galiba. Bu arada siz o ping değerlerinin olduğu fotoğrafı hangi internet sitesinden baktınız?

Oturduğunuz il neresi? Ben İstanbul'da ikamet ediyorum bende son günlerde bu problem başladı online oyunlarda bazen ping değerlerim yükseliyor normal olarak oyuna göre ping değerim 35 ila 70 arası değişmekte ama son günlerde ani olarak 200 250 ping değerlerine ulaşıyor 2 3 dakika içerisinde normal değerine geri dönüyor.

Ben Aydın'da oturuyorum. Oyun içi bir problem olmuyor sadece ben oyundayken başkası internete bağlanıp Instagram, YT gibi sitelere girdiğinde pingim 150 200 ms kadar oluyor max 4 Mbps internet kullanabiliyorum sonuçta, fiber internete daha geçmediğimiz için normal. Bunun dışında herhangi bir problem yok. YT'de rahatça 1080p video izleyebiliyorum.

Bende izleyebiliyorum ama MS sıkıntısı var.
Müşteri hizmetlerinde bile çare yoksa mecbur bekleyeceğiz. Sunucularda bi sıkıntı varsa düzeltirler. Bu arada modemi hiç kapatıp açtınız mı? Ben müşteri temsilcisi ile görüştüğümde benden modemi kapatıp açmamı istediler ve yaptım. 1 2 gün sonra 1.5 den 3.9 Mbps'ye kadar çıktı download.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı